Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka začala novou sezónu v Mnichovicích

V neděli 8. září jsme s hodně obměněným kádrem vstoupili s týmem přípravky do nové sezóny. Po odpracovaném soustředění jsme byli zvědavi na to, jak se podaří nahradit úspěšný ročník 2007 a jak si povedou nováčci ze neméně úspěšných benjamínků. I letos budeme spoléhat na 2 týmy, jeden složený ze starších a zkušenějších hráčů a druhý se bude připravovat na to, že převezme roli výsledkového tahouna v dalších letech.

Hned před turnajem nám naše plány zkřížilo a hodně nás zamrzelo, že jsme z celkového počtu 19 dětí v kategorii vyrazili do Mnichovic s 9 hráči! Pokud trénujeme v týdnu pokaždé s více než 14 hráči, tak je škoda, že účast o víkendu neodpovídá tréninkové píli. Za nás je hlavně potřeba poděkovat pořadatelům a našim soupeřům, že nám dovolili použít jednoho brankáře v obou našich týmech a tím jsme mohli alespoň absolvovat turnaj (s výjimkou jednoho zápasu) v plném počtu hráčů. V jednom zápase jsme dokonce využili nabídky domácích a jejich brankář Adam pomohl A týmu ve vzájemném souboji s naším B týmem.

B tým nastoupil s Bětkou Kazílkovou, Štěpánem a Bárou Večeřovými a Nikol Doušovou, která musela při nedostatku hráčů vypomoci z Áčka. Na prvním turnaji jsme čekali, že se budeme vesměs bránit a že nemůžeme čekat žádnou světobornou spolupráci. Děti nás vyvedly z omylu velmi rychle! Už první zápas jsme odehráli velmi dobře, bojovně a i díky výbornému výkonu Honzy Ambrože v bráně jsme vyhráli 1:0 nad Presidentem. Gól vstřelila Nikol. Kromě „povinné“ porážky od starších spoluhráčů náš tým ještě remizoval s domácím týmem kluků 0:0 a prohrál s domácím týmem holek 0:1. V tomto zápase jsme museli hrát oslabeni o jednoho hráče v poli. Porážka v posledním zápase s Českými Budějovicemi na dobrém dojmu z celého týmu nic nemění. Prostě už nezbylo dost sil a Budějovice hrají dobře a umí toho využít.

Áčko turnajem proplulo naprosto suveréně a proti slabším soupeřům jsme neměli problém přenést do zápasu kombinaci a pohyb po hřišti, čili hlavní téma soustředění a posledních tréninků. Jsme zvědavi, jestli bychom to samé předvedli i proti stejným soupeřům v jejich síle z minulého roku. Mnichovice poslali do vyšší kategorie dobré hráče přípravky, takže na oblíbený vyhrocený souboj našich „2009“ nedošlo. I President nepřivezl své výborné hráče z minulého roku a oba týmy se předvedly se spoustou nových mladších hráčů s obrovským potenciálem do budoucna. Mnichovice dokonce postavili holčičí tým.

Výsledkově i herně to bylo dobré. Nedostali jsme od soupeřů žádný gól a při celkovém skóre 34:0 A tým vyhrál celý turnaj. Brankostroj se zasekl jen při zápase s Presidentem, kdy jsme z velkého tlaku nebyli schopni díky děsivé koncovce dlouho pojistit vedení 1:0, ale nakonec jsme vyhráli 4:0 slepenými góly v posledních minutách. V bráně chytal Honza Ambrož a v poli střídali obranu a útok Tonda Lupač, Tomáš Weintritt, Radim Boháč a Kája Rebcová.

One Response to Přípravka začala novou sezónu v Mnichovicích

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00