Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka na úspěšné vlně, ale opět se spoustou omluvenek 

Po výborném turnaji v Mnichovicích jsme v neděli 16. září 2018 odjeli do Rakovníka. Tentokrát nás kromě domácích týmů čekaly 2 týmy Slavie a Litic, Bolevec, Kadaň a President. V konkurenci 11 týmů jsme opět po dobrých výkonech skončili na celkovém 1. a 5. místě, což je skvělý úspěch.

Bohužel nás hodně trápí docházka dětí na zápasy, protože jsme opět odcestovali ve stejném složení jako minulý týden s jediným rozdílem, kdy se k B týmu připojil Jakub Beneš a odbyl si svoji premiéru v bráně přípravky. Po turnaji jsme poděkovali všem našim hráčům, protože v horku zvládli všechny zápasy bez střídání. Když na turnaji chybí skoro polovina týmu, je to prostě moc.

Áčko tentokrát nepředvádělo od začátku to, co jsme viděli minulý týden. Postupně se ale naše souhra lepšila a poslední zápasy už zase byly výborné. Opět jsme nedostali žádný gól a turnajem propluli bez jediného bodového zaváhání s celkovým skóre 30:0. Ve skupině jsme si poradili s B týmem Litic 3:0, Bolevcem 5:0, Rakovníkem „A“ 3:0, děvčaty ze Slavie 4:0 a Presidentem 7:0.  Na finále s Liticemi jsme si nechali nejlepší výkon a dobře hrajícího soupeře jsme porazili 8:0.

Po 2 turnajích máme tedy 2 celkově první místa, plný počet bodů a skóre 64:0. Máme skvělý tým, nicméně líbí se nám výkony našich soupeřů. Hráči, kteří nemají v kategorii odehráno tolik, jako mají naši borci, se dokáží vymanit z tlaku a poradit si velmi dobře s našimi útoky. To, jak dobrý tým máme, se nicméně projeví v době, až narazíme na silnějšího protivníka, než jsme my. Momentálně ale rozhoduje, že ačkoliv třeba Tomáš, Karolína a Radim v kategorii věkově začínají, tak už přece jenom mají 2 sezóny v přípravce odehrány (a na jaké příděly od soupeřů jsme byli zvyklí ani nemusím zmiňovat). To samé Honza Ambrož. A Tonda, ten hrál za přípravku snad ještě v době, když byl v kolébce….

Béčko dokázalo navázat na výtečné výkony z minulého týdne. Popravdě nás překvapují víc, než náš „A“ tým. Do doby, než nám došly síly, nebyl problém odrážet útoky soupeře, nabíhat do prostorů a dostávat se na dotřel brány soupeře. Tentokrát jsme vstřelili i dost branek a už v základní skupině jsme dokázali vyhrát 2 zápasy (2:0 nad Rakovníkem B a 1:0 nad Kadaní). Zápasy s Liticemi A (2:4) a proti klukům ze Slavie (0:4) byly víceméně o bránění, ale i tak jsme byli velmi spokojeni. 3.místo ve skupině nás poslalo do boje o celkové 5.místo proti Presidentu. V zápase o umístění nás President ze začátku přehrával a brzy jsme prohrávali 0:2. V podstatě jsme se mohli spoléhat jen na brejky. Přesto se nám podařilo hru opticky vyrovnat a nakonec jsme dvakrát dotlačili silou vůle balón do brány a zápas se rozhodoval na nájezdy. Se štěstím (tady je potřeba říct, že štěstěna byla opravdu na naší straně) jsme 5.místo ukořistili my a odjíždíme tedy nakonec s pěkným umístěním.

Celým turnajem se nesla příjemná týmová atmosféra. Nad hlavami našich fanoušků vlál balónek s číslem 9 jakožto připomínka narozenin Tomáše Weintritta, kterému jsme v průběhu turnaje poblahopřáli a naprali jsme se všichni narozeninovým dortem (zdravíme racio stravu!). Poděkovat musíme rodičům, kteří s námi cestovali a povzbuzovali až do konce. Hráči našemu kotli zatleskali po skončení zápasu, kdy došlo na klasickou děkovačku a my se těšíme už tento víkend na Slavii, kde nás čeká další turnaj.

Fotografie z Rakovníka od Michala Lupače

One Response to Přípravka na úspěšné vlně, ale opět se spoustou omluvenek 

  • S Liticemi A (vítězem skupiny) to bylo dokonce 0:4, ale se Slavia kluci Béčko prohrálo jen těsně (1:2) a přišlo mi to docela vyrovnané i herně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00