Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci se zlepšují

Doufaje v nejsilnější sestavu jsme na poslední chvíli obdrželi dvě omluvenky, nicméně na Zeleném Pruhu 23. září 2018 jsme nastoupili proti RSC a Liticím A v dobré sestavě. Oproti předchozím dnům došlo k prudkému ochlazení a já doufám, že v Bolevci, první víkend v říjnu, budeme všichni zdraví a natěšení. Před zápasem jsme zvolili svého trvalého kapitána. Je jím Matěj Pavlík. Rozdali jsme dresy a kluci se o ně po celou sezónu budou starat.

Chvilku trvalo, než jsme se v zápase s RSC dostali do optimálního provozního tempa, ale spíše si myslím, že to bylo nervozitou. Poločas skončil 1:0 pro nás. Branku dával po nahrávce Vojty Větrovce Jan Růžek. Do druhého poločasu jsme však naskočili mnohem uvolněněji a na co jsme sáhli, to nám vyšlo. Viktor Boháč s Vojtou Větrovcem dali po dvou brankách a vyhráli jsme 5:1. Vojta navíc má za zápas tři asistence (finální nahrávky na gól). Myslím, že bychom asi dali mnohem víc branek, ale zatím nám chybí chladnokrevnost a zkušenost při zakončení akce.

To se projevilo ve druhém zápase s Liticemi A. Oproti prvnímu duelu s Liticemi ve Kbelích se mi herní projev zdál mnohem čistší, dokázali jsme zastavovat útok soupeře, vytvořili jsme si i příležitost k protiútoku, ale ještě zatím nedokážeme dotáhnout celou akci k finální střele, respektive nahrávce. Prohra 8:0 sice je na jednu stranu vysoká, ale posuzujme v tomto případě zlepšení týmu. Soupeř spolu navíc hraje přes rok, ví o sobě a my máme v našich řadách nováčky, co se zatím sehrávají.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00