Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…   Reklamy
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Každá série jednou končí….

V neděli 23. září 2018 jsme vyrazili s přípravkou na Slavii k turnaji pražských týmů. Turnaj byl takovou upoutávkou na Velkou cenu Prahy, kterou by měl 14. října hostit náš oddíl. K předchozím turnajům jsme vyráželi bez střídání, tak nás potěšilo, že tentokrát to bylo z pohledu účasti výrazně lepší a bylo možné střídat. Nakonec z toho bylo konečné 2. a 8. místo z 11 účastníků, což víceméně odpovídalo tomu, jak se oba naše týmy na turnaji prezentovaly.

Po dvou povedených turnajích nám moc radosti neudělalo naše Áčko, kdy se nedařilo navázat na výborné výkony z předchozích turnajů a jen se štěstím a silou vůle jsme se dostali do finále. Chyběla kombinace, pohyb po hřišti a spolupráce celého týmu. Chybělo tedy vše, co nás zdobilo v minulých týdnech. Místo toho jsme přešli k sólování a sobecké hře. Náš tým doplnila Nikol a Štěpán na základě jejich výkonů na turnajích a přístupu k tréninkům. Hlavně Nikol přechod zvládla výborně a turnaj se jí moc povedl.

Obrana, i Honza v bráně, hrála dobře, góly jsme opět nedostávali. Co nám nešlo, byl přechod do útoku a laxní přístup v poziční hře. Díky tomu se zrodily hubené výhry 1:0 nad týmy děvčat ze Slavie a Hostivaře i týmem Bohemians. 2:0 jsme porazili Pragu. Všechny naše góly byly upracované a po samostatných akcích.

První místo ve skupině znamenalo finále, kde se ale projevila síla kluků z Hostivaře a my v pěkném utkání tahali od začátku za kratší konec. Měli jsme nakonec jedinou velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Jinak jsme se směrem dopředu na nic extrémního nezmohli a dobře hrající soupeř nám vsítil 3 branky. Pro Honzu to byly první obdržené branky po 15 čistých kontech. Každá série jednou končí….

Za Béčko poprvé letos nastoupili Ríša, Vojta a Adéla. Na rozdíl od svých zkušenějších kamarádů si „B tým“ udržel svůj standard a nám dělá radost, jak děti zvládají přechod mezi kategoriemi. Tentokrát jsme ve skupině vyválčili výhru nad mix. týmem Slavie 2:1 a remízu s Presidentem 1:1. Porážky od Hostivaře (0:7) a kluků ze Slavie (3:0) jsou ze skupiny těch „povinných“ a nám tyto zápasy slouží hlavně ke sbírání zkušeností. Mrzí nás prohra 2:1 s Bohemians. Gól jsme dostali z dohrávaného nájezdu. Bohužel jsme nezvládli zápas o 7.místo, kdy nám ani bojovnost nestačila a po porážce 1:0 od dalšího týmu Bohemians si vezeme konečné 8.místo

Další turnaj nás čeká na domácím hřišti v neděli 7. října.

A tým: Honza Ambrož, Karolína Rebcová, Nikol Doušová, Antonín Lupač, Tomáš Weintritt, Štěpán Večeřa, Radim Boháč.

B tým: Jakub Beneš, Vojta Matušů, Richard Hrazdíra, Bětka Kazílková, Jakub Matějka, Adéla Hartmannová, Bára Večeřová.

One Response to Každá série jednou končí….

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

About me automatic widget
This is an automatic widget added on Third Bottom Widget box (Bottom Widget 3). To edit please go to Appearance > Widgets and choose 3rd widget from the top in area second called Bottom Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00