Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Každá série jednou končí….

V neděli 23. září 2018 jsme vyrazili s přípravkou na Slavii k turnaji pražských týmů. Turnaj byl takovou upoutávkou na Velkou cenu Prahy, kterou by měl 14. října hostit náš oddíl. K předchozím turnajům jsme vyráželi bez střídání, tak nás potěšilo, že tentokrát to bylo z pohledu účasti výrazně lepší a bylo možné střídat. Nakonec z toho bylo konečné 2. a 8. místo z 11 účastníků, což víceméně odpovídalo tomu, jak se oba naše týmy na turnaji prezentovaly.

Po dvou povedených turnajích nám moc radosti neudělalo naše Áčko, kdy se nedařilo navázat na výborné výkony z předchozích turnajů a jen se štěstím a silou vůle jsme se dostali do finále. Chyběla kombinace, pohyb po hřišti a spolupráce celého týmu. Chybělo tedy vše, co nás zdobilo v minulých týdnech. Místo toho jsme přešli k sólování a sobecké hře. Náš tým doplnila Nikol a Štěpán na základě jejich výkonů na turnajích a přístupu k tréninkům. Hlavně Nikol přechod zvládla výborně a turnaj se jí moc povedl.

Obrana, i Honza v bráně, hrála dobře, góly jsme opět nedostávali. Co nám nešlo, byl přechod do útoku a laxní přístup v poziční hře. Díky tomu se zrodily hubené výhry 1:0 nad týmy děvčat ze Slavie a Hostivaře i týmem Bohemians. 2:0 jsme porazili Pragu. Všechny naše góly byly upracované a po samostatných akcích.

První místo ve skupině znamenalo finále, kde se ale projevila síla kluků z Hostivaře a my v pěkném utkání tahali od začátku za kratší konec. Měli jsme nakonec jedinou velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Jinak jsme se směrem dopředu na nic extrémního nezmohli a dobře hrající soupeř nám vsítil 3 branky. Pro Honzu to byly první obdržené branky po 15 čistých kontech. Každá série jednou končí….

Za Béčko poprvé letos nastoupili Ríša, Vojta a Adéla. Na rozdíl od svých zkušenějších kamarádů si „B tým“ udržel svůj standard a nám dělá radost, jak děti zvládají přechod mezi kategoriemi. Tentokrát jsme ve skupině vyválčili výhru nad mix. týmem Slavie 2:1 a remízu s Presidentem 1:1. Porážky od Hostivaře (0:7) a kluků ze Slavie (3:0) jsou ze skupiny těch „povinných“ a nám tyto zápasy slouží hlavně ke sbírání zkušeností. Mrzí nás prohra 2:1 s Bohemians. Gól jsme dostali z dohrávaného nájezdu. Bohužel jsme nezvládli zápas o 7.místo, kdy nám ani bojovnost nestačila a po porážce 1:0 od dalšího týmu Bohemians si vezeme konečné 8.místo

Další turnaj nás čeká na domácím hřišti v neděli 7. října.

A tým: Honza Ambrož, Karolína Rebcová, Nikol Doušová, Antonín Lupač, Tomáš Weintritt, Štěpán Večeřa, Radim Boháč.

B tým: Jakub Beneš, Vojta Matušů, Richard Hrazdíra, Bětka Kazílková, Jakub Matějka, Adéla Hartmannová, Bára Večeřová.

One Response to Každá série jednou končí….

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00