Každá série jednou končí….

V neděli 23. září 2018 jsme vyrazili s přípravkou na Slavii k turnaji pražských týmů. Turnaj byl takovou upoutávkou na Velkou cenu Prahy, kterou by měl 14. října hostit náš oddíl. K předchozím turnajům jsme vyráželi bez střídání, tak nás potěšilo, že tentokrát to bylo z pohledu účasti výrazně lepší a bylo možné střídat. Nakonec z toho bylo konečné 2. a 8. místo z 11 účastníků, což víceméně odpovídalo tomu, jak se oba naše týmy na turnaji prezentovaly.

Po dvou povedených turnajích nám moc radosti neudělalo naše Áčko, kdy se nedařilo navázat na výborné výkony z předchozích turnajů a jen se štěstím a silou vůle jsme se dostali do finále. Chyběla kombinace, pohyb po hřišti a spolupráce celého týmu. Chybělo tedy vše, co nás zdobilo v minulých týdnech. Místo toho jsme přešli k sólování a sobecké hře. Náš tým doplnila Nikol a Štěpán na základě jejich výkonů na turnajích a přístupu k tréninkům. Hlavně Nikol přechod zvládla výborně a turnaj se jí moc povedl.

Obrana, i Honza v bráně, hrála dobře, góly jsme opět nedostávali. Co nám nešlo, byl přechod do útoku a laxní přístup v poziční hře. Díky tomu se zrodily hubené výhry 1:0 nad týmy děvčat ze Slavie a Hostivaře i týmem Bohemians. 2:0 jsme porazili Pragu. Všechny naše góly byly upracované a po samostatných akcích.

První místo ve skupině znamenalo finále, kde se ale projevila síla kluků z Hostivaře a my v pěkném utkání tahali od začátku za kratší konec. Měli jsme nakonec jedinou velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Jinak jsme se směrem dopředu na nic extrémního nezmohli a dobře hrající soupeř nám vsítil 3 branky. Pro Honzu to byly první obdržené branky po 15 čistých kontech. Každá série jednou končí….

Za Béčko poprvé letos nastoupili Ríša, Vojta a Adéla. Na rozdíl od svých zkušenějších kamarádů si „B tým“ udržel svůj standard a nám dělá radost, jak děti zvládají přechod mezi kategoriemi. Tentokrát jsme ve skupině vyválčili výhru nad mix. týmem Slavie 2:1 a remízu s Presidentem 1:1. Porážky od Hostivaře (0:7) a kluků ze Slavie (3:0) jsou ze skupiny těch „povinných“ a nám tyto zápasy slouží hlavně ke sbírání zkušeností. Mrzí nás prohra 2:1 s Bohemians. Gól jsme dostali z dohrávaného nájezdu. Bohužel jsme nezvládli zápas o 7.místo, kdy nám ani bojovnost nestačila a po porážce 1:0 od dalšího týmu Bohemians si vezeme konečné 8.místo

Další turnaj nás čeká na domácím hřišti v neděli 7. října.

A tým: Honza Ambrož, Karolína Rebcová, Nikol Doušová, Antonín Lupač, Tomáš Weintritt, Štěpán Večeřa, Radim Boháč.

B tým: Jakub Beneš, Vojta Matušů, Richard Hrazdíra, Bětka Kazílková, Jakub Matějka, Adéla Hartmannová, Bára Večeřová.

1 thought on “Každá série jednou končí….

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..