Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…   Reklamy
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žákyně zatím jen s jednou prohrou

16. září mladší žákyně čekalo další dvojkolo, tentokrát však na hřišti v Hostivaři. Jako první musím zmínit skutečnost, že se nás z různých důvodů sešlo z dvanácti děvčat akorát na hru! Další dvoukolo děvčata odehrála následující víkend 23. září Ve Kbelích. Počasí nám sice tolik nepřálo, ale i to jsme dokázaly překonat a tento den jsme si odnesly 6 bodů a mnoho radosti.

HC HOSTIVAŘ X SOKOL KBELY

Sestava : Majda Ž. , Verča R., Linda N., Lucka N., Jolanka T., Vála W

Musím říct, že jsem sama nevěděla, jak na tom holčiny od Botiče budou a jak s nimi hrát, protože se neskutečně zlepšily a i přes skutečnost, že hrály bez brankářky skvěle vzdorovaly našim útokům. Takže pro mě jako pro trenéra bylo obzvlášť těžké poradit útočnicím, jak vstřelit gól. Ale i na naší hře bylo vidět zlepšení a konečně i pravý týmový duch. Jelikož jsme hrály bez střídání, řekly jsme si, že bude lítat míček a ne my, to znamená, že si budeme více nahrávat a nebudeme zbytečně honit míče do předu. Míček jsme měly pod kontrolou spíše my a soupeřky se do našeho kruhu dostávaly jen zřídkakdy a i přesto si tyto nebezpečné situace krásně pohlídala naše golmanka Majda. Zápas proto skončil 9:2 v náš prospěch.

Góly: 3× Jolanka, Lucka, 2×Vála, 2× Linda, Verča

 

RAKOVNÍK X SOKOL KBELY

V druhém zápase proti Rakovníku jsme se snažily hrát stejně jako v zápase předchozím, což se nám také dařilo. Holky se snažily zaměřit hlavně na nahrávky, ale i na náš kámen úrazu – a tím je hlídání hráček v kruhu. To je pro nás stále ještě potíž a i přesto, že zápas skončil 6:1 v náš prospěch, je pro nás těžké mít soupeřky v kruhu na kontakt. To je jediná výtka, jakou mám. Holky jsou moc šikovné a to dokázaly i toto dvoukolo.

Góly: 2× Vála, 2× Lucka , 1× Jolanka, 1× Linda

SOKOL KBELY X SK SLAVIA

Sestava:  Lucka N., Linda N., Anča Š. , Vála W., Verča R., Jolanka T., Eliška P., Nikča a Majda

Tento víkend nás bylo dostatek, v podstatě jsme nastoupily v nejsilnější sestavě a mohly jsme s klidnem střídat, což mě upřímně velmi uklidnilo a myslím, že  i holky. Už od začátku zápasu  jsme držely míček na holi spíše my a soupeřkám, i přes pár nebezpečných útoků, jsme dokázaly vzdorovat a to jsme potvrdily hned gólem Lucky, po kterém přišly další 2 od Lindy, tím skončil poločas 3:0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme se snažily hrát naší hru, která nám vyhovuje a začít více napadat. To se nám také dařilo a naše snažení jsme zpečetily dalšíma 2 gólama od Lucky. Slavistkám se ale také podařilo vstřelit branku, a zápas skončil 5:1.

Góly: 3× Lucka, 2× Linda

SOKOL KBELY X BOHEMIANS

V druhém zápase se proti nám postavil kvalitní tým Bohemians. Pro nás všechny to byl opravdu těžký a vyrovnaný zápas. Na obou stranách byla vidět chuť vyhrát a to se potvrzovalo také krásnými akcemi. Nám však vycházelo naše napadání obránců, kteří chybovali a my jsme toho využily a vsítily dvě branky. První dala Anička z rohu a poté po krásné akci Vála zvýšila na 2:1. To motivovalo nejen nás, ale i Bohemku, která poté vyrovnala na 2:2. Po krátké pauze jsme se vrátily na hřiště s větší chutí dát gól a to se podařilo Lucce krásnou puší z čáry. Vyhrály jsme 3:2.

Góly: Anička, Vála, Lucka

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

About me automatic widget
This is an automatic widget added on Third Bottom Widget box (Bottom Widget 3). To edit please go to Appearance > Widgets and choose 3rd widget from the top in area second called Bottom Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00