Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žákyně zatím jen s jednou prohrou

16. září mladší žákyně čekalo další dvojkolo, tentokrát však na hřišti v Hostivaři. Jako první musím zmínit skutečnost, že se nás z různých důvodů sešlo z dvanácti děvčat akorát na hru! Další dvoukolo děvčata odehrála následující víkend 23. září Ve Kbelích. Počasí nám sice tolik nepřálo, ale i to jsme dokázaly překonat a tento den jsme si odnesly 6 bodů a mnoho radosti.

HC HOSTIVAŘ X SOKOL KBELY

Sestava : Majda Ž. , Verča R., Linda N., Lucka N., Jolanka T., Vála W

Musím říct, že jsem sama nevěděla, jak na tom holčiny od Botiče budou a jak s nimi hrát, protože se neskutečně zlepšily a i přes skutečnost, že hrály bez brankářky skvěle vzdorovaly našim útokům. Takže pro mě jako pro trenéra bylo obzvlášť těžké poradit útočnicím, jak vstřelit gól. Ale i na naší hře bylo vidět zlepšení a konečně i pravý týmový duch. Jelikož jsme hrály bez střídání, řekly jsme si, že bude lítat míček a ne my, to znamená, že si budeme více nahrávat a nebudeme zbytečně honit míče do předu. Míček jsme měly pod kontrolou spíše my a soupeřky se do našeho kruhu dostávaly jen zřídkakdy a i přesto si tyto nebezpečné situace krásně pohlídala naše golmanka Majda. Zápas proto skončil 9:2 v náš prospěch.

Góly: 3× Jolanka, Lucka, 2×Vála, 2× Linda, Verča

 

RAKOVNÍK X SOKOL KBELY

V druhém zápase proti Rakovníku jsme se snažily hrát stejně jako v zápase předchozím, což se nám také dařilo. Holky se snažily zaměřit hlavně na nahrávky, ale i na náš kámen úrazu – a tím je hlídání hráček v kruhu. To je pro nás stále ještě potíž a i přesto, že zápas skončil 6:1 v náš prospěch, je pro nás těžké mít soupeřky v kruhu na kontakt. To je jediná výtka, jakou mám. Holky jsou moc šikovné a to dokázaly i toto dvoukolo.

Góly: 2× Vála, 2× Lucka , 1× Jolanka, 1× Linda

SOKOL KBELY X SK SLAVIA

Sestava:  Lucka N., Linda N., Anča Š. , Vála W., Verča R., Jolanka T., Eliška P., Nikča a Majda

Tento víkend nás bylo dostatek, v podstatě jsme nastoupily v nejsilnější sestavě a mohly jsme s klidnem střídat, což mě upřímně velmi uklidnilo a myslím, že  i holky. Už od začátku zápasu  jsme držely míček na holi spíše my a soupeřkám, i přes pár nebezpečných útoků, jsme dokázaly vzdorovat a to jsme potvrdily hned gólem Lucky, po kterém přišly další 2 od Lindy, tím skončil poločas 3:0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme se snažily hrát naší hru, která nám vyhovuje a začít více napadat. To se nám také dařilo a naše snažení jsme zpečetily dalšíma 2 gólama od Lucky. Slavistkám se ale také podařilo vstřelit branku, a zápas skončil 5:1.

Góly: 3× Lucka, 2× Linda

SOKOL KBELY X BOHEMIANS

V druhém zápase se proti nám postavil kvalitní tým Bohemians. Pro nás všechny to byl opravdu těžký a vyrovnaný zápas. Na obou stranách byla vidět chuť vyhrát a to se potvrzovalo také krásnými akcemi. Nám však vycházelo naše napadání obránců, kteří chybovali a my jsme toho využily a vsítily dvě branky. První dala Anička z rohu a poté po krásné akci Vála zvýšila na 2:1. To motivovalo nejen nás, ale i Bohemku, která poté vyrovnala na 2:2. Po krátké pauze jsme se vrátily na hřiště s větší chutí dát gól a to se podařilo Lucce krásnou puší z čáry. Vyhrály jsme 3:2.

Góly: Anička, Vála, Lucka

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00