Mladší žákyně zatím jen s jednou prohrou

16. září mladší žákyně čekalo další dvojkolo, tentokrát však na hřišti v Hostivaři. Jako první musím zmínit skutečnost, že se nás z různých důvodů sešlo z dvanácti děvčat akorát na hru! Další dvoukolo děvčata odehrála následující víkend 23. září Ve Kbelích. Počasí nám sice tolik nepřálo, ale i to jsme dokázaly překonat a tento den jsme si odnesly 6 bodů a mnoho radosti.

HC HOSTIVAŘ X SOKOL KBELY

Sestava : Majda Ž. , Verča R., Linda N., Lucka N., Jolanka T., Vála W

Musím říct, že jsem sama nevěděla, jak na tom holčiny od Botiče budou a jak s nimi hrát, protože se neskutečně zlepšily a i přes skutečnost, že hrály bez brankářky skvěle vzdorovaly našim útokům. Takže pro mě jako pro trenéra bylo obzvlášť těžké poradit útočnicím, jak vstřelit gól. Ale i na naší hře bylo vidět zlepšení a konečně i pravý týmový duch. Jelikož jsme hrály bez střídání, řekly jsme si, že bude lítat míček a ne my, to znamená, že si budeme více nahrávat a nebudeme zbytečně honit míče do předu. Míček jsme měly pod kontrolou spíše my a soupeřky se do našeho kruhu dostávaly jen zřídkakdy a i přesto si tyto nebezpečné situace krásně pohlídala naše golmanka Majda. Zápas proto skončil 9:2 v náš prospěch.

Góly: 3× Jolanka, Lucka, 2×Vála, 2× Linda, Verča

 

RAKOVNÍK X SOKOL KBELY

V druhém zápase proti Rakovníku jsme se snažily hrát stejně jako v zápase předchozím, což se nám také dařilo. Holky se snažily zaměřit hlavně na nahrávky, ale i na náš kámen úrazu – a tím je hlídání hráček v kruhu. To je pro nás stále ještě potíž a i přesto, že zápas skončil 6:1 v náš prospěch, je pro nás těžké mít soupeřky v kruhu na kontakt. To je jediná výtka, jakou mám. Holky jsou moc šikovné a to dokázaly i toto dvoukolo.

Góly: 2× Vála, 2× Lucka , 1× Jolanka, 1× Linda

SOKOL KBELY X SK SLAVIA

Sestava:  Lucka N., Linda N., Anča Š. , Vála W., Verča R., Jolanka T., Eliška P., Nikča a Majda

Tento víkend nás bylo dostatek, v podstatě jsme nastoupily v nejsilnější sestavě a mohly jsme s klidnem střídat, což mě upřímně velmi uklidnilo a myslím, že  i holky. Už od začátku zápasu  jsme držely míček na holi spíše my a soupeřkám, i přes pár nebezpečných útoků, jsme dokázaly vzdorovat a to jsme potvrdily hned gólem Lucky, po kterém přišly další 2 od Lindy, tím skončil poločas 3:0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme se snažily hrát naší hru, která nám vyhovuje a začít více napadat. To se nám také dařilo a naše snažení jsme zpečetily dalšíma 2 gólama od Lucky. Slavistkám se ale také podařilo vstřelit branku, a zápas skončil 5:1.

Góly: 3× Lucka, 2× Linda

SOKOL KBELY X BOHEMIANS

V druhém zápase se proti nám postavil kvalitní tým Bohemians. Pro nás všechny to byl opravdu těžký a vyrovnaný zápas. Na obou stranách byla vidět chuť vyhrát a to se potvrzovalo také krásnými akcemi. Nám však vycházelo naše napadání obránců, kteří chybovali a my jsme toho využily a vsítily dvě branky. První dala Anička z rohu a poté po krásné akci Vála zvýšila na 2:1. To motivovalo nejen nás, ale i Bohemku, která poté vyrovnala na 2:2. Po krátké pauze jsme se vrátily na hřiště s větší chutí dát gól a to se podařilo Lucce krásnou puší z čáry. Vyhrály jsme 3:2.

Góly: Anička, Vála, Lucka

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..