Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Stává se tak nějak pravidlem, že mladší žáci na svém dvoukole vždy někoho porazí a s někým prohrají. Tentokrát jsme jeli do Bolevce, kde pořádaly Litice poslední dvoukolo základní části 7. října 23018, protože na jejich hřišti probíhá rekonstrukce.

Olomouc sice neměla na střídání, ale i tak je to kvalitní tým pohyblivých kluků, kteří hrají zodpovědně a s rozvahou. Nám však vycházely věci, které před tím nešly. Podrželi jsme míček, dostali jsme se do kruhu a nahráli na finální střelu, blokovali jsme protiútoky. Tým se zlepšuje a pravidelným střídáním v náhlém a neočekávaném vedru jsme soupeře zdolali 6:2. Překvapením je, za jak krátkou dobu se unavíme a chceme střídat. Tedy jen někteří. Jan Růžek dal hattrick, po brance se podělili Aleš Kazílek, Viktor Boháč a Vojta Větrovec.

Bolevec nám ve Kbelích nasázel devět branek. Soustředěnou hrou jsme ho však tentokrát k moc velkému nádechu nepouštěli. Je to velké pozitivum pro tým, protože jsme dokázali skoro všechny nedostatky a chyby v zápase napravit a zachránit. Bolevec si však dokázal vytvořit více šancí a proto dal pět branek, zatímco my jen dvě. Jednu dal Tomáš Mejsnar a druhou Jan Růžek. Bolevec měl ve svém středu malého blonďáka s modrou čelenkou. Skutečně respekt před tímto hráčem, a kdyby ho Bolevec neměl, jistě bychom vyhráli.

One Response to Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00