Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Stává se tak nějak pravidlem, že mladší žáci na svém dvoukole vždy někoho porazí a s někým prohrají. Tentokrát jsme jeli do Bolevce, kde pořádaly Litice poslední dvoukolo základní části 7. října 23018, protože na jejich hřišti probíhá rekonstrukce.

Olomouc sice neměla na střídání, ale i tak je to kvalitní tým pohyblivých kluků, kteří hrají zodpovědně a s rozvahou. Nám však vycházely věci, které před tím nešly. Podrželi jsme míček, dostali jsme se do kruhu a nahráli na finální střelu, blokovali jsme protiútoky. Tým se zlepšuje a pravidelným střídáním v náhlém a neočekávaném vedru jsme soupeře zdolali 6:2. Překvapením je, za jak krátkou dobu se unavíme a chceme střídat. Tedy jen někteří. Jan Růžek dal hattrick, po brance se podělili Aleš Kazílek, Viktor Boháč a Vojta Větrovec.

Bolevec nám ve Kbelích nasázel devět branek. Soustředěnou hrou jsme ho však tentokrát k moc velkému nádechu nepouštěli. Je to velké pozitivum pro tým, protože jsme dokázali skoro všechny nedostatky a chyby v zápase napravit a zachránit. Bolevec si však dokázal vytvořit více šancí a proto dal pět branek, zatímco my jen dvě. Jednu dal Tomáš Mejsnar a druhou Jan Růžek. Bolevec měl ve svém středu malého blonďáka s modrou čelenkou. Skutečně respekt před tímto hráčem, a kdyby ho Bolevec neměl, jistě bychom vyhráli.

One Response to Tradice jedné výhry a prohry dodržena

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00