Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Starší žáci v nadstavbě 2:10 s Olomoucí

Starší žáci skončili v základní skupině na čtvrtém místě se 6 body a byli nalosováni do Skupiny E, která hraje o umístění (8. – 13. místo). Do bojů o titul postoupily Slavia, Litice A, Kadaň, President, Bohemians, Rakovník a Mnichovice. V Naší skupině se utkáme postupně s Liticemi B, Olomoucí, Hradcem Králové, Hostivaří a Českými Budějovicemi. V sobotu 13. října jsme se utkali v prvním zápase s Olomoucí a podzimní část zakončíme 20. října od 14.00 hodin na Hostivaři s HC Hostivař.

S ohledem na rychlé rozlosování skupin, dne a času a prudkych změn počasí vyvolávající nemoce, jsme obdrželi tak vysoký počet omluvenek, že jsme museli povolat posily z mladších žáků. Jmenovitě Aleše Kazílka, Vojtu Větrovce, Matěje Pavlíka, Olivera Hrazdíru, a Viktora Boháče (kterého pak zastoupil bratr Radim). Byl to pro ně rozhodně nezvyk hrát na velkém hřišti 4 x 15 minut, ale dokázali spolehlivě zastoupit chybějící hráče a pro Olomouc jsme byli nesnadným soupeřem. Navíc ani Martina ani František nemohli z pracovních důvodů přijít, a proto se koučinku ujal Dušan Hrazdíra.

Poločas skončil 2:7, přičemž druhou čtvrtinu jsme dostali jen dvě branky a třetí pouze jednu. Byli jsme schopní zastavit tlak soupeře, ale drtivý počet našich nahrávek chatal protivník na forhendovou stranu hole, což není dobře, ubíralo to síly, ubíralo to sebedůvěru. Zbrkle jsme odpalovali míče a to nás opakovaně dostávalo pod tlak. Poslední čtrvtinu bylo vidět, že jsme už fyzicky nestíhali, potýkali jsme se se svalovými problémy a v obraně jsme propadali. A to byla škoda, protože pokud by se řešily krizové situace pod tlakem s chladnější hlavou, mohli jsme mít víc zápas pod kontrolou a bylo by více času si připravit útok se zakončením.

Na jednu stranu je prohra 2:10 celkem vysoká, ale pokud si uvědomíme, že jsme hráli v sestavě, která se mnohdy viděla na hřišti v černém dresu poprvé proti fyzicky staršímu soupeři, nebylo to zas špatné utkání. Věřím, že příští týden budeme v mnohem silnější sestavě a Hostivař potrápíme.

One Response to Starší žáci v nadstavbě 2:10 s Olomoucí

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00