Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Starší žáci v nadstavbě 2:10 s Olomoucí

Starší žáci skončili v základní skupině na čtvrtém místě se 6 body a byli nalosováni do Skupiny E, která hraje o umístění (8. – 13. místo). Do bojů o titul postoupily Slavia, Litice A, Kadaň, President, Bohemians, Rakovník a Mnichovice. V Naší skupině se utkáme postupně s Liticemi B, Olomoucí, Hradcem Králové, Hostivaří a Českými Budějovicemi. V sobotu 13. října jsme se utkali v prvním zápase s Olomoucí a podzimní část zakončíme 20. října od 14.00 hodin na Hostivaři s HC Hostivař.

S ohledem na rychlé rozlosování skupin, dne a času a prudkych změn počasí vyvolávající nemoce, jsme obdrželi tak vysoký počet omluvenek, že jsme museli povolat posily z mladších žáků. Jmenovitě Aleše Kazílka, Vojtu Větrovce, Matěje Pavlíka, Olivera Hrazdíru, a Viktora Boháče (kterého pak zastoupil bratr Radim). Byl to pro ně rozhodně nezvyk hrát na velkém hřišti 4 x 15 minut, ale dokázali spolehlivě zastoupit chybějící hráče a pro Olomouc jsme byli nesnadným soupeřem. Navíc ani Martina ani František nemohli z pracovních důvodů přijít, a proto se koučinku ujal Dušan Hrazdíra.

Poločas skončil 2:7, přičemž druhou čtvrtinu jsme dostali jen dvě branky a třetí pouze jednu. Byli jsme schopní zastavit tlak soupeře, ale drtivý počet našich nahrávek chatal protivník na forhendovou stranu hole, což není dobře, ubíralo to síly, ubíralo to sebedůvěru. Zbrkle jsme odpalovali míče a to nás opakovaně dostávalo pod tlak. Poslední čtrvtinu bylo vidět, že jsme už fyzicky nestíhali, potýkali jsme se se svalovými problémy a v obraně jsme propadali. A to byla škoda, protože pokud by se řešily krizové situace pod tlakem s chladnější hlavou, mohli jsme mít víc zápas pod kontrolou a bylo by více času si připravit útok se zakončením.

Na jednu stranu je prohra 2:10 celkem vysoká, ale pokud si uvědomíme, že jsme hráli v sestavě, která se mnohdy viděla na hřišti v černém dresu poprvé proti fyzicky staršímu soupeři, nebylo to zas špatné utkání. Věřím, že příští týden budeme v mnohem silnější sestavě a Hostivař potrápíme.

One Response to Starší žáci v nadstavbě 2:10 s Olomoucí

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00