Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Start nadstavby se mladším žákům povedl

Poslední dvoukolo podzimní sezóny a zároveň první dvoukolo nadstavby mladších žáků skupiny E se odehrálo 21. října 2018 v Hradci Králové. Tradičně na poslední chvíli jsme dostali dvě omluvenky, nemoc si nevybírá, a na zápasy jsme jeli s jedním na střídání, přičemž to byl vždy brankař. V prvním zápase hrál v poli Voktor Felt ve druhém Oliver Hrazdíra.

Olomouc je vždy nepředvídatelný soupeř. Jeho nevýhodou v letošním roce je skutečnost, že v týmu nastupují hráči z přípravky a na zkušenostech je to znát, nikterak však na bojovnosti a technice. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, a pokud nastal výpadek v obraně, vše uhasil Oliver v brance. Dokonce jsme přehráli soupeře kombinační hrou a spoluprací. Aleš Kazílek dal 4 branky, Vojta 2, Viktor Felt také dvě. Konečný výsledek 8:0.

Druhý zápas proti Rakovníku byl však už jiný, i když soupeř měl také žluté dresy. Chytrou kličkou a střelou se soupeř dostal do vedení 1:0. Tým však předváděl svou hru z prvního zápasu, a i když to není vše ideální podle představ trenéra, a dvou asistentek, brankami Matěje Procházky a Vojty Větrovce jsme se ujali vedení 1:2. Ve druhém poločase však nastal výpadek dost možná i způsobený únavou. Přestávali jsme běhat, nabíhat a došlo k vyrovnání. Nutno říci, že soupeř mohl svůj tlak zužitkovat i větším počtem branek, ale v poslední chvíli jsme branku ze základní čáry odvrátili nejprve Vojtou, pak zachránil tým před pohromou Prochy. Aleš Kazílek po spolupráci s Vojtou nakonec jazýček vítězství otočil na naši stranu a my odjížděli z Hradce i s druhým vítězstvím 2:3

One Response to Start nadstavby se mladším žákům povedl

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00