Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Start nadstavby se mladším žákům povedl

Poslední dvoukolo podzimní sezóny a zároveň první dvoukolo nadstavby mladších žáků skupiny E se odehrálo 21. října 2018 v Hradci Králové. Tradičně na poslední chvíli jsme dostali dvě omluvenky, nemoc si nevybírá, a na zápasy jsme jeli s jedním na střídání, přičemž to byl vždy brankař. V prvním zápase hrál v poli Voktor Felt ve druhém Oliver Hrazdíra.

Olomouc je vždy nepředvídatelný soupeř. Jeho nevýhodou v letošním roce je skutečnost, že v týmu nastupují hráči z přípravky a na zkušenostech je to znát, nikterak však na bojovnosti a technice. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, a pokud nastal výpadek v obraně, vše uhasil Oliver v brance. Dokonce jsme přehráli soupeře kombinační hrou a spoluprací. Aleš Kazílek dal 4 branky, Vojta 2, Viktor Felt také dvě. Konečný výsledek 8:0.

Druhý zápas proti Rakovníku byl však už jiný, i když soupeř měl také žluté dresy. Chytrou kličkou a střelou se soupeř dostal do vedení 1:0. Tým však předváděl svou hru z prvního zápasu, a i když to není vše ideální podle představ trenéra, a dvou asistentek, brankami Matěje Procházky a Vojty Větrovce jsme se ujali vedení 1:2. Ve druhém poločase však nastal výpadek dost možná i způsobený únavou. Přestávali jsme běhat, nabíhat a došlo k vyrovnání. Nutno říci, že soupeř mohl svůj tlak zužitkovat i větším počtem branek, ale v poslední chvíli jsme branku ze základní čáry odvrátili nejprve Vojtou, pak zachránil tým před pohromou Prochy. Aleš Kazílek po spolupráci s Vojtou nakonec jazýček vítězství otočil na naši stranu a my odjížděli z Hradce i s druhým vítězstvím 2:3

One Response to Start nadstavby se mladším žákům povedl

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00