Kbelský Sokol na For Toys

Jak v loňském roce (2017) tak i letos se zúčastnil oddíl pozemního hokeje Sokola Kbely v sobotu 27. října 2018 na výstavišti  PVA v Letňanech výstavy FOR TOYS. Česká obec sokolská je partnerem a provozuje dětskou sportovní zónu s různými sportovními aktivitami a ukázkou sportovních činností v Sokole.

Náš oddíl se na tuto akci přihlásil a vytvořil stanoviště, kde si příchozí děti (v některých případech i dospělí) mohli vyzkoušet pozemní hokej. Naši hráči pod vedením trenérů připravili na ploše haly stanoviště se dvěma brankami a slalomem. Každého příchozího se okamžitě ujali naši žáci, po seznámení a ukázce si to vyzkoušeli sami. Naším stanovištěm prošlo zhruba 180 dětí a odměnou bylo razítko splnění úkolu Sokola, kde na závěr obdrželi pozornost od ČOS, za náš oddíl nějakou sladkost a letáček našeho oddílu.

Ve dvou vstupech na pódiu ve vstupní hale prezentovali ukázkou naši nejmenší Kbelský pozemní hokej před početným publikem.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..