Muži odehráli první dva zápasy v Kostelci nad Černými lesy

V neděli se rovněž zapojili do bojů o postup do vyšší ligy i muži. Sestava byla doplněna o dva nové hráče ze Slavie a trenérský post obsadil zkušený Roman Štěpnička.
První zápas proti Mnichovicím jsme začali lehkovážně. Bylo vidět že nejsme rozehraní a chybí tréninková zátěž. V brance ale čaroval Šimon Novotný a udržel naše mužstvo ve hře. Díky gólu Michala Mejsnara jsme se dostali do vedení 1:0. Mnichovicím se podařilo dvěma góly skóre otočit. V závěru utkání jsme dvěma proměnnými rohy Tomášem Kroupou otočili skóre v náš prospěch. Postupně jsme ale začali vyrovnávat tempo zápasu, které Mnichovice nasadili a díky Šímovi, který pochytal spoustu šancí, jsme vyhráli 3:2.

Druhý zápas proti Pragovce  jsme začali aktivně. Namlsáni výhrou z předchozího zápasu jsme si vytvářeli mnoho šancí. Soupeřův Golman ale vše pochytal nebo balónky těsně minuly branku. Po první půli jsme prohrávali 0:2. Po přestávce jsme na soupeře vlítli s tím, že zápas musíme minimálně dovést do nerozhodného stavu. Což se nám i podařilo, a srovnali jsme stav na 2:2. Minutu před koncem ale soupeř zahrával trestný roh a zvýšil na 2:3. I přes odvolání našeho brankáře a závěrečný roh jsme nedokázali srovnat.
Velká pochvala všem hráčům za bojovnost.

Do příště musíme hrát vice v klidu a proměňovat gólové šance.