Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Muži odehráli první dva zápasy v Kostelci nad Černými lesy

V neděli se rovněž zapojili do bojů o postup do vyšší ligy i muži. Sestava byla doplněna o dva nové hráče ze Slavie a trenérský post obsadil zkušený Roman Štěpnička. 
První zápas proti Mnichovicím jsme začali lehkovážně. Bylo vidět že nejsme rozehraní a chybí tréninková zátěž. V brance ale čaroval Šimon Novotný a udržel naše mužstvo ve hře. Díky gólu Michala Mejsnara jsme se dostali do vedení 1:0. Mnichovicím se podařilo dvěma góly skóre otočit. V závěru utkání jsme dvěma proměnnými rohy Tomášem Kroupou otočili skóre v náš prospěch. Postupně jsme ale začali vyrovnávat tempo zápasu, které Mnichovice nasadili a díky Šímovi, který pochytal spoustu šancí, jsme vyhráli 3:2.

Druhý zápas proti Pragovce  jsme začali aktivně. Namlsáni výhrou z předchozího zápasu jsme si vytvářeli mnoho šancí. Soupeřův Golman ale vše pochytal nebo balónky těsně minuly branku. Po první půli jsme prohrávali 0:2. Po přestávce jsme na soupeře vlítli s tím, že zápas musíme minimálně dovést do nerozhodného stavu. Což se nám i podařilo, a srovnali jsme stav na 2:2. Minutu před koncem ale soupeř zahrával trestný roh a zvýšil na 2:3. I přes odvolání našeho brankáře a závěrečný roh jsme nedokázali srovnat.
Velká pochvala všem hráčům za bojovnost.

Do příště musíme hrát vice v klidu a proměňovat gólové šance.

Další zápasy hrajeme 22.12 na Chodově.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00