Prohry mladších žáků na úvod sezóny

Mladším žákům klaplo obsazení haly, a mohli odehrát první dvě kola. Jen se musely zkrátit pauzy mezi zápasy a přestávkami, protože po nás hrály mladší žákyně, a podle rozpisu měl poslední zápas žáků začínat ve stejný čas jako první zápas žákyň. To se nakonec pořadateli podařilo, ale  nám se naopak nedařilo výsledkově.

V prvním zápase se Slavií jsme se hodně hledali. Pohyb po hřišti byl nejistý, nahrávky nedůrazné, jen jsme se bránili a do velkých akcí nás soupeř nepouštěl. Ač kluci dostali přednášku, že je lepší bojovat než utíkat, svou pasivitou a nedůrazem jsme si vysloužili příděl 10:0. Zejména tuto vysokou výhru v barvách Slavie zařídil jejich střední hráč, kterého jsme nedokázali uhlídat.

Ve druhém zápase s Mnichovicemi A jsme sice prohráli také, ale v konečném výsledku to bylo 0:8, a poločas jen 0:3. Hra se zlepšila, pohyb na hřišti už nebyl tak pasivní, dokázali jsme si hlídat hráče a i když Mnichovice hráli o šesti v poli, do našeho kruhu se dostávali s obtížemi. Bohužel, pokud se tak stalo, dávali jsme jim příliš volnosti k zakončení.

Dvě prohry. Z té první mám špatný dojem, ale z té druhé mám celkem dobrý pocit, protože pokud kluci budou hrát koncentrovaně po celý zápas, pokud si budou víc věřit v důrazu, budeme mnohem lépe odolávat soupeřově tlaku a dokonce si ho vytvořit. V součtu je potřeba ještě připomenout pocuchané nervy trenéra Dušana. Z pro mne ne příliš férového posuzování hry ze strany rozhodčích jsme vyfasovali jednu zelenou kartu za nevhodné chování trenéra na střídačce, a jednu za nebezpečnou hru při střele na branku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..