Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Prohry mladších žáků na úvod sezóny

Mladším žákům klaplo obsazení haly, a mohli odehrát první dvě kola. Jen se musely zkrátit pauzy mezi zápasy a přestávkami, protože po nás hrály mladší žákyně, a podle rozpisu měl poslední zápas žáků začínat ve stejný čas jako první zápas žákyň. To se nakonec pořadateli podařilo, ale  nám se naopak nedařilo výsledkově.

V prvním zápase se Slavií jsme se hodně hledali. Pohyb po hřišti byl nejistý, nahrávky nedůrazné, jen jsme se bránili a do velkých akcí nás soupeř nepouštěl. Ač kluci dostali přednášku, že je lepší bojovat než utíkat, svou pasivitou a nedůrazem jsme si vysloužili příděl 10:0. Zejména tuto vysokou výhru v barvách Slavie zařídil jejich střední hráč, kterého jsme nedokázali uhlídat.

Ve druhém zápase s Mnichovicemi A jsme sice prohráli také, ale v konečném výsledku to bylo 0:8, a poločas jen 0:3. Hra se zlepšila, pohyb na hřišti už nebyl tak pasivní, dokázali jsme si hlídat hráče a i když Mnichovice hráli o šesti v poli, do našeho kruhu se dostávali s obtížemi. Bohužel, pokud se tak stalo, dávali jsme jim příliš volnosti k zakončení.

Dvě prohry. Z té první mám špatný dojem, ale z té druhé mám celkem dobrý pocit, protože pokud kluci budou hrát koncentrovaně po celý zápas, pokud si budou víc věřit v důrazu, budeme mnohem lépe odolávat soupeřově tlaku a dokonce si ho vytvořit. V součtu je potřeba ještě připomenout pocuchané nervy trenéra Dušana. Z pro mne ne příliš férového posuzování hry ze strany rozhodčích jsme vyfasovali jednu zelenou kartu za nevhodné chování trenéra na střídačce, a jednu za nebezpečnou hru při střele na branku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00