Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci i žákyně jako jin a jang

V sobotu 8. prosince se na Zeleném Pruhu sešli mladší žáci a v neděli 9 prosince odehrály v letošním roce své dvoukolo mladší žákyně. Oba týmy jsou odlišné jak JIN a JANG. Klukům se nedaří, holkám naopak vše vychází. 

Kluci se jako první postavili proti Pragovce, které chyběl brankař. Nám chyběli tři opory, Vojta, Mejdlo i Dan. Po nemastném, neslaném výkonu jsme odešli ze hřiště s prohrou 4:1. V tomto zápase jsem věřil ve vítězství, ale já vzít do ruky hokejku a vlétnout na hřiště nemohu, musí bojovat kluci. Bohužel to vypadalo, jako bychom měli před soupeřem strach, velký respekt a nevěděli jsme, co máme dělat.

Proti Mnichovicům B jsme nastoupili s mnohem lepším nasazením. Pravda, dostali jsme po hloupém nedorozumnění branku hned v desáté vteřině, ale v šatně jsme se Sárou řekli jasný cíl. Nezajímá nás, zda prohrajeme a o kolik, zajímá nás, zda budou kluci bojovat a „rvát se“ do poslední minuty. To se nakonec skutečně stalo. Pokud bychom s tímto nasazením nastoupili na Pragovku, jsem si jistý, že by vítězství bylo naše. Nicméně Mnichovice jsou třikrát lepší než Praga a 1:14 vyjadřovala sice přesný obraz hry, ale byla příliš krutá a do srdcí vlila smutek.

Já jsem do halové sezóny vstoupil s tím, že sice o titul bojovat nebudeme, protože hokejku bereme do ruky pouze na zápas, a nemáme, oproti ostatním týmům, kde si „pinknout“ a sžít se tak pořádně s halou, ale když vidím, že kluci mají na víc, je mi líto, že nemáme prostop pro tréninky s hokejkou. To je náš jeden velký handicap. Navíc polovina týmu přišla z přípravky, která halovou soutěž hraje na menším hřišti na Hagiboru ve složení 4+1, a ten rozdíl je skutečně znát. Sráží nás zbytečné chyby plynoucí ze snahy zachránit situaci hned a tím pádem i zbrkle. Chadná hlava, pohyb na velkém hřišti, halové nahrávky a příjem míčku nám způsobuje bolesti hlavy.

Něco zkusíme vymyslet…

Holky se tentokrát střetly s Pragovkou a Rakovníkem. Hraje se oproti klukům systémem 3x každý s každým a první zápasy před čtrnácti dny proti Rakovníku a Pragovce byly v jednom stejné. V prvním zápase chyběla Nikola a holky hrály bez brankaře, nyní pro změnu chyběla Anička. Aby tomu nebylo málo trenér Nový byl mimo Prahu, a tak zápasy odkoučovala Terezka Žižková s Martinou Rebcovou, maminkou Káji a Veroniky. Absence Aničky byla přesto znát. S Pragou o poločase prohrávaly 1:2,  ale nakonec i díky Nikole v brance, která tým v rozhodujících momentech podržela, obrátily skóre ve svůj prospěch a vybojovaly vítězství 3:2. S Rakovníkem pak vyhrály 3:1 a vedou tabulku Mistrovství republiky.

Do dalších bojů zasáhnout jak holky tak kluci až v lednu 2019.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00