Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Muži zakončili zápasy v roce 2018 výhrou

Poslední dva zápasy mužů v hale čekaly 22. prosince 2018 týmy Rakovníka B a Bolevce B. Naši sestavu doplnil Jakub Griebl. A je třeba říct, že posila to byla velice důležitá. Trenér Roman Štepčnička udělil taktické pokyny do prvního zápasu proti Rakovníku a šlo se na to.

Zápas začal podle očekávání, ve velkém tempu. Překvapivě jsme ale ze hry měli více než soupeř. Oba gólmani na začátku předvedli výborné zákroky. Náš útok měl opravdu hodně šancí. Několikrát jsme se dostali do přečíslení, ze kterých jsme také dávali potřebné goly. Poločas jsme vyhráli 3:2 V druhé půli se nám také dařilo. Individuální akce, které nekončili brankou vytáčeli našeho trenéra do vrtulí. Honza Rebec sváděl tvrdé souboje s o hlavu větším brankářem z Rakovníka. Díky jeho obětavosti jsme tak dali další góly. Rakovník měl několik šancí, ale veškeré jejich šance jsme odvrátili důsledným bráněním nebo zasáhl výborně náš brankář Šimon. Konečné skóre 6:3 v náš prospěch nám vlilo do žil sebevědomí.

V druhém zápase proti Bolevci B jsme byly papírově za favority. V zápasu jsme od začátku diktovali tempo. První poločas skončil jednoznačně 4:0 pro nás. 4 gól dával náš kapitán Václav Podskalský z penalty. Na začátku druhého poločasu dal soupeř dva rychlé goly díky naší nedůslednosti v obraně. Uklidnili jsme hru a zase začali hrát aktivní hokej. Bolevecký brankář měl opravdu hodně práce. Dali jsme ještě 2 branky a připsali si tak další důležitou výhru 5:2 na cestě za postupem do vyšší soutěže.

Václav Podskalský střílí čtvrtou branku z penalty

Další zápasy nás čekají na Slavii 3.2.2019 proti Bohemians B a Mnichovicím B.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00