Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

PF 2019

Oddíl pozemního hokeje Sokol Kbely přeje všem svým hráčům, příznivcům, rodičům a fanouškům mnoho štěstí a zdraví a hlavně sportovních úspěchů v novém roce 2019.

V roce 2018 jsme získali nějakou tu medaili, zejména stříbrnou v hale, kterou vybojovaly mladší žákyně a tým přípravky a získali jsme nejen nové hráče, ale i trenérské posily. Uspořádali jsme úspěšně několik turnajů, zúčastnili se Kbelské desítky a po dlouhé době uspořádali soustředění formou příměstského tábora na hřišti ve Kbelích. Zahájili jsme spolupráci s fyzioterapeutkou Krtičkovou a odborníky na kondiční cvičení z VTGym, a aplikace TEAMSTUFF nám výrazně pomáhá v organizaci klubu a družstev. V únoru jsme se pokusili zřídit specializované týmy, v rámci vedení oddílu, které by měly na starosti konkrétní úkoly, ale podařilo se to jen z části.

Proto chceme i v roce 2019 nadále hledat a najít zejména v řadách rodičů ochotné nadšence, kteří by se aktivně podíleli na chodu oddílu, ale i družstev. Chceme také pokračovat ve sledování zdravotního stavu našich sportovců pod odborným dohledem jak fyzioterapeutky, tak i kondičních specialistů, a přibrat do tréninkového procesu atletického trenéra či trenérku, chceme přispět na pohonné hmoty těm, kdo s námi jezdí na turnaje, chceme rozšířit zahraniční turnaje i pro další kategorie, a plně funkční bude i Sportovní středisko, které jsme ve spolupráci s ČSPH ve Kbelích založili.

Plánujeme nákup nových sportovních pomůcek, doobjednání teplákových spouprav a zkusíme umožnit starším kategoriím získat své vlastní dresy. A v neposlední řadě jsme museli po dlouhé době na rok 2019 zvýšit členské příspěvky.

Doufáme, že se nám v novém roce 2019 podaří oddíl stále posilovat a co je nejdůležitější, zajistit dětem takové podmínky, že je stále bude sport, zejména pozemní hokej, bavit a mít z něj radost.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00