Oddíl pozemního hokeje Sokol Kbely přeje všem svým hráčům, příznivcům, rodičům a fanouškům mnoho štěstí a zdraví a hlavně sportovních úspěchů v novém roce 2019.

V roce 2018 jsme získali nějakou tu medaili, zejména stříbrnou v hale, kterou vybojovaly mladší žákyně a tým přípravky a získali jsme nejen nové hráče, ale i trenérské posily. Uspořádali jsme úspěšně několik turnajů, zúčastnili se Kbelské desítky a po dlouhé době uspořádali soustředění formou příměstského tábora na hřišti ve Kbelích. Zahájili jsme spolupráci s fyzioterapeutkou Krtičkovou a odborníky na kondiční cvičení z VTGym, a aplikace TEAMSTUFF nám výrazně pomáhá v organizaci klubu a družstev. V únoru jsme se pokusili zřídit specializované týmy, v rámci vedení oddílu, které by měly na starosti konkrétní úkoly, ale podařilo se to jen z části.

Proto chceme i v roce 2019 nadále hledat a najít zejména v řadách rodičů ochotné nadšence, kteří by se aktivně podíleli na chodu oddílu, ale i družstev. Chceme také pokračovat ve sledování zdravotního stavu našich sportovců pod odborným dohledem jak fyzioterapeutky, tak i kondičních specialistů, a přibrat do tréninkového procesu atletického trenéra či trenérku, chceme přispět na pohonné hmoty těm, kdo s námi jezdí na turnaje, chceme rozšířit zahraniční turnaje i pro další kategorie, a plně funkční bude i Sportovní středisko, které jsme ve spolupráci s ČSPH ve Kbelích založili.

Plánujeme nákup nových sportovních pomůcek, doobjednání teplákových spouprav a zkusíme umožnit starším kategoriím získat své vlastní dresy. A v neposlední řadě jsme museli po dlouhé době na rok 2019 zvýšit členské příspěvky.

Doufáme, že se nám v novém roce 2019 podaří oddíl stále posilovat a co je nejdůležitější, zajistit dětem takové podmínky, že je stále bude sport, zejména pozemní hokej, bavit a mít z něj radost.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..