Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Áčko přípravky exeluje ve své skupině

Pokud nějaký kbelský tým v letošní sezóně exceluje, je to kbelské áčko přípravky. Za odehraných 8 zápasů nastřílela přípravka 76 gólů, 1 obdržela a neztratila ani bod. Vypadá to, že do zápasů o titul půjdou bez ztráty bodu, pokud poslední kolo dopadne jako doteď.

O víkendu čekaly áčko dva zápasy, které patřily mezi ty těžší, a to Hostivař B a Slavia dívky.

Oba dva zápasy jsme vyhráli rozdílem třídy. S Hostivaří B to bylo 10:0 a s dívkami ze Slavie 13:0. Nelze vyzdvihnout žádného jedince, celý tým hraje skvěle, drží stanovené taktické pokyny. A hlavně se všechny děti hokejem baví. To je to hlavní, o co nám jde. Když jdou ruku v ruce s tím výsledky, je to něco navíc.

B tým tentokrát nenavázal na dobrý výkon z minulého kola a svými zápasy se protrápil. Opět jsme hráli bez střídání a bylo to znát. Pouze první zápas s Presidentem jsme mohli vidět náznaky kombinací a bojovnosti. Konečný výsledek s kvalitním soupeřem 1:7 rozhodně není výsledkový průšvih.

Druhý zápas s děvčaty z Mnichovic se nám vůbec nepovedl a konečných 0:10 hovoří za vše. Je to asi jediný soupeř ve skupině, se kterým máme šanci hrát s naším B týmem vyrovnaný zápas. Tentokrát jsme na to nemohli ani v nejmenším pomýšlet a nic na tom nemění ani fakt, že si holky k sobě po podzimu pro zmírnění pocitu porážek pořídili velmi dobře hrajícího spoluhráče, díky kterému je jejich herní projev přece jenom někde jinde a nám tím pádem ubyl rovnocenný soupeř. Nás mrzí především náš výkon a hlavně velké množství omluvenek. Jednoduše jsme neměli svůj den.

Videoklipy prvních poločasů Přípravky A z 6. ledna 2019Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00