Mladší žákyně vybojovaly neporazitelnost

V sobotním dvoukole mladších žákyň nastala situace podobná mladším žákům. Tři velké opory, Anička, Jolanka a Valérie se nemohly z objektivních důvodů zúčastnit zápasu a i když tým doplnila Kája Rebcová, Eliška Geislerová, Majda Žižková a Jana Hartmanová, zkušenost (kromě Káji) v poli byla znát.

V prvním zápase proti Slavii se tým nadřel a skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Branky Slavie byli téměř identické, soupeř si vytáhl naší brankářku do kouta a pak nahrával spoluhráči na penaltu. 0:1 jsme prohrávali 2:1 a 3:2 jsme vedli a nakonecc Linda půl minuty před závěrečnou sirénou vstřelila vyrovnávací branku na 3:3.

Ve druhém zápase holky nastoupily proti HC Praga, který tradičně hraje bez brankaře a i tentokrát to bylo velice vyrovnané střetnutí. Těsné vedení si holky udržely i přes samostatný nájezd v posledních minutách a dohrávaný trestný roh. Vítězství 4:3 bylo za tu námahu zasloužené.