Perný víkend mladších žáků

Komplikace na začátku halové sezóny s obsazeností haly vedlo k přelosování soutěže mladších žáků a tím došlo k víkendovému dvouzápasu v sobotu i v neděli. V sobotu jsme odehráli zápasy na Zeleném pruhu proti Presidentu a Hostivaři a v neděli jsme hráli na Slavii v Edenu se Slavií a Mnichovicemi A.

V sobotních zápasech jsme byli výrazně oslabení o opory Tomáše Mejsnara, o Matěje Pavlíka i Michala Valiny s Danem Eimem, kteří se z různých důvodů omluvili, ale nemoc to nebyla. Udělal jsem nicméně maximum pro to, abychom odehráli důstojné zápasy. Měli jsme tak jednoho na střídání. 

Před začátkem jsme si pustili videorozbor soupeřů, i vlastních zápasů, kde na klíčových momentech jsem znovu ukázal, kde se nejčastěji dělají chyby a čeho se vyvarovat. Fyzicky to byly nesmírně těžké zápasy, zejména proti Presidentu. Sice jsme vedli 1:0, když se nám vydařil rychlý protiútok z nepovedeného trestného rohu, ale nakonec jak nám ubývalo sil, jsme prohráli 2:8. Druhý zápas proti Hostivaři byl mnohem nadějnější, protože hra byla vyrovnaná a šance byly stejné na obou stranách. Nicméně menší zkušenost a pomalejší pohyb měl za výsledek prohru 1:5, i když s pocitem herního zlepšení.

V neděli nás čekala Slavia. Než jsme se dostali do tempa, soupeř si vybudoval menší náskok, který si po celý zápas držel, a i přes to, že jsme hru vyrovnali a dokázali soupeře zatlačit na víc než jednu branku jsme se nezmohli. Lepšímu hernímu projevu a aktivnější hře rovněž pomohl návrat Mejdla, a pomoc Jana Ambrože a Radima Boháče z přípravky, kteří vnesli do hry oživení, a agresivitu při napadání rozehrávky. To bylo vidět zejména v zápase proti Mnichovicím A, kde měl zápas grády, šance na byly obou stranách a díky 4 hráčům na střídání jsme udrželi stejné tempo po celou dobu zápasu. 

Přiznejme si, že Mnichovice byli výrazně oslabení, protože dva nejlepší hráči po svém prvním zápase odjeli na Chodov odehrát za starší žáky, nicméně to nic nemění na skutečnosti, že jsme zase začali hrát správný hokej, který měl tempo, nasazení, bojovnost a vůli vstřelit branku.

Naší velkou achilovou patou celého víkendu bylo oslabení o klíčové hráče, jeden hráč na střídání je v této variantě pozemního hokeje velmi náročné a pokud bychom byli od začátku v plné sestavě jsem si jistý, že minimálně dva zápasy by byly o víkendu vítězné.

Tabulka mladších žáků

1.Mnichovice B651045:616
2.President640229:1612
3.Slavia640231:2112
4.Mnichovice A631224:810
5.Hostivař630312:149
6.Praga610512:443
7.Kbely60065:490


Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..