Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

První výhra mladších žáků

V sobotu se mladší žáci utkali v předposledním dvoukole s týmem HC Praga a s Mnichovicemi B. Bohužel ani tentokrát jsme se nesešli kompletní,. Celá polovina týmu chyběla a nebýt pomoci přípravky, respektive Jana Ambrože v brance a Radima Boháče neměli bychom na střídání. Situace oddíl trápí a řešení ač radikální je na dohled.

Proti Pragovce jsme zápas odehráli zodpovědně. Ze začátku byli kluci studení, ale pak se snahou a bojovností postupně prokousávali až ke konečné výhře 4:0.

Druhý zápas proti Mnichovicím B byl ze začátku rovněž zodpovědný a velmi vyrovnaný. Velké pozitivum vidím v práci s hokejkou při bránění, snaha nedat soupeři nic zadarmo a vůle vsítit alespoň čestný úspěch což se nakonec Michalovi Valinovi podařilo.

Prohra 1:10 je sice vysoká, ale soupeř byl rychlejší, pohyblivější a důraznější a měl 5 lidí na střídačce. Nicméně poločas skončil 0:4 a intenzivní práce s týmem jak pomoci speciálních tréninků v neděli tak i taktickým videorozborem přinesly své ovoce a oproti prvním zápasům jsme herně i takticky udělali velký pokrok, který bohužel klesá s nízkou účastí na zápasech, ale i trénincích. A to je velká škoda…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00