První výhra mladších žáků

V sobotu se mladší žáci utkali v předposledním dvoukole s týmem HC Praga a s Mnichovicemi B. Bohužel ani tentokrát jsme se nesešli kompletní,. Celá polovina týmu chyběla a nebýt pomoci přípravky, respektive Jana Ambrože v brance a Radima Boháče neměli bychom na střídání. Situace oddíl trápí a řešení ač radikální je na dohled.

Proti Pragovce jsme zápas odehráli zodpovědně. Ze začátku byli kluci studení, ale pak se snahou a bojovností postupně prokousávali až ke konečné výhře 4:0.

Druhý zápas proti Mnichovicím B byl ze začátku rovněž zodpovědný a velmi vyrovnaný. Velké pozitivum vidím v práci s hokejkou při bránění, snaha nedat soupeři nic zadarmo a vůle vsítit alespoň čestný úspěch což se nakonec Michalovi Valinovi podařilo.

Prohra 1:10 je sice vysoká, ale soupeř byl rychlejší, pohyblivější a důraznější a měl 5 lidí na střídačce. Nicméně poločas skončil 0:4 a intenzivní práce s týmem jak pomoci speciálních tréninků v neděli tak i taktickým videorozborem přinesly své ovoce a oproti prvním zápasům jsme herně i takticky udělali velký pokrok, který bohužel klesá s nízkou účastí na zápasech, ale i trénincích. A to je velká škoda…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..