Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

První zápasy nadstavby přípravky

Tým áčko i béčko přípravky v neděli 20. ledna 2019 nastoupil k prvním dvěma zápasům nadstavbové části, ve kterém bojuje o místa nejvyšší a o konečné pořadí.

Ambice A týmu jsou celou soutěž vyhrát. Bude záležet na tom, jak se s tím tým popere a jestli výsledky ze základní části potvrdí i v nadstavbě. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti klukům ze Slavie. Celý zápas jsme dominovali, hra byla také skvělá. Po taktické stránce není výhrad. Jediné, co by bylo potřeba zlepšit je více proměňovat šance, kterých máme opravdu hodně. Pokud je za zápas 25 vyložených šancí a z toho 13 gólů, je to v pořádku, protože se předpokládá, že to k výhře stačí. Pokud ale přijdou těžší zápasy, ve kterých těch šancí bude méně, může to rozhodovat. 

V Dalším zápase jsme nastoupili proti holkám ze Slavie, se kterými jsme v základní části odehráli vítězné souboje. Tento zápas, i přes výsledek 7:1, byl velice těžký. Holky zahrály skvělý zápas a kluci s Kájou možná zápas podcenili. Výhra se ale počítá a prvních 6 bodů do tabulky je super. O víkendu nás čeká zápas, který bude určitě patřit mezi ty nejsložitější. Je to duel s klučičím týmem Hostivaře. Bude potřeba odehrát zápas důkladně a soustředit se na něj od první do poslední minuty. Šance na výhru určitě máme.

Odpoledne nastoupil ke svým zápasům v nadstavbové části B tým poprvé po dlouhé době i s Nikol, která se vrací po nepříjemné nemoci a po jednom týdnu trénování skočila rovnou do zápasového rytmu, kde vyztužila naší obranu. Bohužel jsme během uplynulého týdne přišli o Báru, která, jak doufáme, stihne alespoň poslední kola halové soutěže v březnu. Přece jenom dětem se zlomeniny hojí rychleji než nám starcům.

První zápas se nám povedl a proti týmu dívek z Hostivaře jsme dokonce na pár minut poprvé zažili co to znamená být ve vedení. Pak se projevila větší síla a zkušenost některých hráček soupeře a konečných 1:4 nás mrzí pouze proto, že jsme neudrželi vedení 1:0. Co nás těšilo byla předvedená hra, kdy děti dokázaly držet systém bránění a prosadit se dopředu jak náběhem do prostoru, případně brejky. 

Od druhého zápasu jsme čekali víc a jasná prohra s Mnichovicemi 2:8 nás mrzí, protože při zopakování výkonů jednotlivců z předchozího zápasu byla šance na lepší výsledek. Z našeho pohledu zaúřadovala únava. Přece jenom jsme s mladým týmem dorazili opět pouze s jedním hráčem na střídání. Navíc s Nikol po několika měsíční pauze. Dnes nám síly bohužel na oba zápasy nestačily.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00