Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka odehrála skvělý víkend

V sobotu nastoupily oba týmy přípravky k druhému kolu nástavby. Áčko nastoupilo proti Hostivaři A a proti Pragovce. Béčko odehrálo zápasy s Bohemians A a Mnichovicemi B. I přes to, že oba týmy jednou vyhrály a jednou prohrály, musíme říct, že oba týmy podaly neskutečné výkony, na které jsme náležitě pyšní a doufáme, že si je přenesou do dalších zápasů. 

Zápas dvou lídrů soutěže měl všechno, co takový zápas má mít. Tempo, spád, akce, nadšení diváků (rodičů) a emoce. Tým byl soustředěný, chtěl vyhrát, plnil svědomitě všechny úkoly a zodpovědně bránil. Zavřeli jsme soupeřovu rozehrávku a nevěděl si rady s naší obranou. Vysoké tempo zápasu však občas přineslo zaváhání jednotlivců, které soupeři přišli vhod a v konečném výsledku prohra 3:4 mrzí dvojnásob zejména pokud odcházíš ze hřiště s pocitem, byli jsme lepší, měli jsme je na lopatě.

Co rozhodlo? „Myslím, že to byly čtyři neproměněné samostatné nájezdy, které jsme promarnili, zatímco soupeř proměnil i když tři Jan Ambrož vychytal. Plus nespočet šancí zachránil a tým podržel. Když zazněl konec bylo mi smutno,“ řekl Petr Bárta, který zaskočil v prvním zápase Tomáše Vohnického.

Druhý zápas odehrálo áčko s Pragou, kterou zná již ze základní části. Celý tým podal výkon, kterým se pyšnil po celou sezonu. Celou dobu jsme měli zápas pod kontrolou, a do soupeřovi sítě jsme nastříleli deset branek (10:0). Nutno dodat, že brankář Pragy zachytal skvělý zápas a nebýt jeho, rozdíl ve skóre by byl daleko vyšší. Při nájezdech do toho šel bez strachu a skákal našim hráčům pod nohy. Několikrát z toho byla kontroverzní situace, opakované nájezdy a výměny názorů trenérů s rozhodčími. Výhra se počítá a i přes prohru s Hostivaří. S nejtěžším soupeřem v boji o titul, je stále o co hrát. 

Fotografie ze zápasu od Michala Lupače na googlefoto

Béčko nastoupilo ve skvělé sestavě, se třemi hráči na střídačce. Hráči šli do zápasů s hodně taktickými pokyny od trenéra Vohnického, které měli natrénovány v týdnu na tréninku v Sokolovně. No a víte co? Ono se to povedlo na výbornou. Obrana rozdávala dlouhé balony na útočníky, kteří se drželi svého postavení a dostávali se do skvělých šancí. Proti Mnichovicím B se naše béčko prosadilo dvakrát a zápas byl skvěle odbráněn, bez obdržené branky. Výhra 2:0 se počítá a všichni z ní byli rádi!

Do zápasu s Bohemians A šli všichni hráči namotivováni a natěšeni. Zápas byl velice vyrovnaný, i když hráči Bohemky jsou o hlavu větší a technicky vyspělejší. Naše béčko se ale nevzdávalo a zápas poctivě odmakalo, drželo se taktických pokynů. I přes prohru 5:2 byli všichni spokojeni, od trenéra přes hráče až po rodiče. Kdyby béčko nastupovalo do všech zápasů se stejným zápalem a se stejně nabitou střídačkou, věříme, že by mělo daleko více bodů a vstřelených gólů. 

Sečteno podtrženo, dlouho jsme jako trenéři nebyli takto spokojeni. Zápas s Hostivaří se sice prohrál, ale všichni podali famózní výkon, který podtrhli v zápase s Pragou. Béčko si sáhlo na dno svých sil a podalo výkony, za které by se nemusely stydět týmy ve skupině o titul. Tohle je přesně to, proč trénujeme. Vidíme, že se všichni zlepšují a hlavně, že je hokej baví. A co víc si jako trenéři můžeme přát 🙂  


Trenéři Bárta a Vohnický

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00