Muži brali 3 body v oslabené sestavě

První zápas proti Bohemians B začal aktivně na obou stranách. Oba týmy chtěli urvat důležité body. My jsme soupeře v prvních cca 12 minutách přehrávali. Dali jsme důležité goly. Soupeř ale vyrovnával hru. Brankáři na obou stranách měli dost práce. Rozhodčí nepískali fyzické fauly na naše hráče a hra se začala přiostřovat. To našeho trenéra, který je i zkušeným mezinárodním rozhodčím začalo velice vytáčet.

První půle skončila nerozhodně 3:3

Během přestávky jsme si řekli, že nemá cenu řešit rozhodčí, budeme hrát vklidu svojí hru a s odhodláním zvítězit jsme se pustili do druhého poločasu.

Soupeř hrál opět tvrdě, ale my jsme jim jejich hru opláceli tím, že jsme dávali góly. V obraně se vedle Václava Podskalského střídala dvojice Kroupa – Griebl a jejich výpady podél mantinelů nebo středem hřiště dělali soupeři velké problémy.

Dali jsme další dva góly na 5:3 a soupeř ještě snížil. Odvolal brankáře a my přidali další 2 goly do prázdné branky. Na závěr ještě soupeř upravil skóre na konečných 7:5.

Druhý zápas proti Mnichovicím B jsme nastoupili v oslabené sestavě bez Jakuba Griebla a do branky se postavil po dlouhé době Aleš Plocek.

Musíme zmínit, že druhý zápas jsme hráli bez střídání. Soupeř měl na lavičce ještě 3 hráče.

Zápas jsme začali aktivně, měli jsme opravdu hodně šancí. Za celý zápas 6 rohů (soupeř 1) ale nevytěžili jsme z toho nic. Mnichovický gólman pochytal všecho, co šlo.

Aleš v brance podržel tým několika zákroky, ale našim hráčům ubývaly síly a soupeř toho využil, když dal několik branek z přečíslení.

Konečné skore 5:1 v náš neprospěch nebereme špatně.

Máme do konce sezóny ještě 4 zápasy a uděláme maximum proto, abychom postoupili do 1.ligy!!!