Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Muži brali 3 body v oslabené sestavě

První zápas proti Bohemians B začal aktivně na obou stranách. Oba týmy chtěli urvat důležité body. My jsme soupeře v prvních cca 12 minutách přehrávali. Dali jsme důležité goly. Soupeř ale vyrovnával hru. Brankáři na obou stranách měli dost práce. Rozhodčí nepískali fyzické fauly na naše hráče a hra se začala přiostřovat. To našeho trenéra, který je i zkušeným mezinárodním rozhodčím začalo velice vytáčet.

První půle skončila nerozhodně 3:3

Během přestávky jsme si řekli, že nemá cenu řešit rozhodčí, budeme hrát vklidu svojí hru a s odhodláním zvítězit jsme se pustili do druhého poločasu.

Soupeř hrál opět tvrdě, ale my jsme jim jejich hru opláceli tím, že jsme dávali góly. V obraně se vedle Václava Podskalského střídala dvojice Kroupa – Griebl a jejich výpady podél mantinelů nebo středem hřiště dělali soupeři velké problémy. 

Dali jsme další dva góly na 5:3 a soupeř ještě snížil. Odvolal brankáře a my přidali další 2 goly do prázdné branky. Na závěr ještě soupeř upravil skóre na konečných 7:5.

Druhý zápas proti Mnichovicím B jsme nastoupili v oslabené sestavě bez Jakuba Griebla a do branky se postavil po dlouhé době Aleš Plocek.

Musíme zmínit, že druhý zápas jsme hráli bez střídání. Soupeř měl na lavičce ještě 3 hráče. 

Zápas jsme začali aktivně, měli jsme opravdu hodně šancí. Za celý zápas 6 rohů (soupeř 1) ale nevytěžili jsme z toho nic. Mnichovický gólman pochytal všecho, co šlo.

Aleš v brance podržel tým několika zákroky, ale našim hráčům ubývaly síly a soupeř toho využil, když dal několik branek z přečíslení.

Konečné skore 5:1 v náš neprospěch nebereme špatně. 

Máme do konce sezóny ještě 4 zápasy a uděláme maximum proto, abychom postoupili do 1.ligy!!!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00