Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka o víkendu nezklamala

Áčko i béčko přípravky má za sebou úspěšný víkend. První tým v obou zápasech bral výhru a druhý tým začal střílet branky.

V prvním zápase s Presidentem se A tým na výhru velice nadřel, ale konečný výsledek 4:2 bereme jako úspěšný.

Prezident hraje celou sezónu bez brankáře, má tedy 5 hráčů v poli. To je věc, která většině týmům děla problém, ještě když na obráncích jsou hráči, kteří mají skvělý přehled hry a dokáží dát finální přihrávku přes celé hřiště.

Do druhé půle jsme vstoupili s pozměněnou taktikou, která nesla ovoce a Presidentu se útoky zakládaly daleko hůře. I díky tomu jsme vyhráli 4:2 a jednalo se o jeden z nejtěžších zápasu v této sezóně.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti klukům ze Slavie. Naše hra připomínala to, čím jsme se pyšnili celou sezónu. Mnoho šanci, tlak na protihráče a precizní obrana. Výhra 11:0 mluví za vše.

B tým měl za soupeře Hostivařský růžový balet a “béčko” Bohemky. Z rodinných a zdravotních důvodů se omluvili naše velké opory a tak se pět statečných vervou velikou pustilo do bojů ukrutných, kde bylo více jak soupeřem vyrovnaným! Hráli jsme bez střídání (4+1) a ke konci už pouze ve třech v poli, neboť Robert z důvodů zdravotních druhé klání s Bohemkou nedobojoval. Výsledky 2:5 a 4:9 jsou sic kruté převelice, nicméně dojem z obou kláních je více než dobrý a akce, které skončili gólem, byly jak z učebnice pozemkářské. Hezkou neděli tak svému trenérovi Petrovi udělali, jenž vzav brk, a report v duchu rytířském jsa napsal!

Do příště musíme vypilovat proměňování šanci a větší klid v koncovce. Tohle je těžší zejména z důvodu, že to vlastně nemáme kdy a kde natrénovat. Limituje nás to, že nemáme halu a tyto základní věci nemáme kde zkoušet. Věříme, že příští rok se to změní.

Tomáš Vohnický a Petr Bárta

🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00