Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • Přesouváme se na Zoneramu 6.5.2019
    Tak se nakonec dobrá věc podařila a už nebudeme mít fotky na mnoha různých místech. Všechny jsou od 1.5.2019 k nalezení na jednotném uložišti, a sice na Zonerame: https://www.zonerama.com/phkbely/634889 Archiv odsud se postupně přesune na nové místo, nové fotoreportáže už se budou dávat rovnou tam. Díky všem za spolupráci. Autoři
  • U12, Hradec 14.4.2019 14.4.2019
    Poslední neděle před Velikocemi znamenala pro mladší žáky cestu do Hradce na tři utkání. Vzhledem k bilanci 2 výhry, 1 prohra a skóre 10:4 lze, myslím, tento zájezd považovat za úspěšný. Za zmínku také stojí, že si kluci vysloužili pochvalu trenéra za týmového ducha. Kbely – Litice B (3:0) Kbely – Jičín (6:1) Kbely – […]
  • U15, Kbely 13.4.2019 13.4.2019
    Další Kbelský zápas starších žáků za hojné účasti mladších žáků se odehrál v sobotu 13.dubna. Bohužel černobílí prohráli, ale bojovali srdnatě a vysloužili si za to několik pochval. Fotky Michala Lupače (Google drive)
Zprávy klubu z Twitteru

Poslední kolo mužů se odehrálo v Plzni

Poslední dva zápasy v halové sezóně jsme odehráli v Plzni 23. února proti Bolevci B a Bohemians B. Umístění v tabulce naznačovalo, že musíme vyhrát aspoň 1 zápas a doufat, že Mnichovice nebudou bodovat v obou zápasech. Tým Bohemians B přijel v nabité sestavě doplněn o hráče z extraligového áčka. Bylo to vidět hned v prvním zápase, když Bohemians smetli Mnichovice 11 brankovým přídělem …. To nám dávalo šanci na postup do I. ligy…

První zápas proti Bolevci B jsme ale nezačali dobře. Soupeř nás zatlačil. Hrál hodně aktivně. V prvních 5 minutách měl i penaltu, ale střelec netrefil branku… V polovině první půle se zranil náš klíčový hráč Václav Podskalský a my tak museli improvizovat v obraně. Soupeř nás v první půli přehrával a zaslouženě vedl po první půli 2:3.

Druhou půli jsme začali mnohem lépe. V útoku jsme začali být více aktivní, zpevnili jsme obranu a brzo vyrovnali na 3:3. Soupeř hrál opět tvrdě a tím jsme se dostávali do přečíslení. V polovině druhé půle jsme se postupně dostali do vedení 4:3 a 5:3. Našim hráčům ale ubývali síly, protože na střídání jsme měli pouze jediného hráče do pole. 

Soupeř tak postupně srovnal skóre. V poslední minutě zahrával Bolevec trestný roh, ale ten jsme ubránili a zápas tak skončil remízou 5:5. Postup jsme měli opravdu blízko.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Bohemians B jako outsideři. V prvních 5 minutách jsme ale překvapili všechny tím, že jsme vedli 2:1. Jenže soupiska Bohemians byla opravdu nabitá, a my jsme postupně ztráceli tempo. Hráči Bohemians rozebírali naši oslabenou obranu. Šimon v brance byl v těžké permanenci. Trestné rohy soupeř trestal góly. Do první půle jsme tak ztratily vedení a prohrávali 2:4

Po přestávce se hra bohužel nevyrovnala. Bohemians dále tlačili a my jsme dostávali z jejich útoků další a další branky. Za stavu 3:8 se vystřídali golmani. Ani to však nezatavilo tým Bohemians, který si přišel spravit náladu do druhé ligy po neúspěchu v extralize.

Konečné skóre 5:13 je dost kruté, na to jak jsme výborně odehráli celou sezonu.

V konečném pořadí jsme obsadili 2 místo. Po minulé sezoně, kdy jsme skončili předposlední, je to pro nás velký úspěch. Celou sezónu jsme odehráli s 1-2 hráči na střídání. To nás bohužel stálo hodně sil a pokud budeme chtít postoupit tak musíme rozšířit soupisku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00