B přípravka odehrála nejlepší zápasy

V předposledních dvoukolech tým přípravky B lovil v neděli 4. března 2019 v Mnichovickém rybníčku a nutno napsat, že málem vylovilo plné sítě.

Bohužel na slova kdyby a málem se nehraje a proto jsme v prvním zápase proti A týmu odcházeli do šaten “pouze” s jedním kapříkem za remízu1:1.

V druhém zápase s Mnichovickym béčkem jsme v úvodu šli do vedení 2:0, ale po minutě hrůzy to bylo náhle 2:3. Vzali jsme si timeout, kde jinak klidný trenér zvednul mandle všem přítomným, přičemž v zápětí se nám podařilo vyrovnat. V závěru nás soupeř bohužel potrestal za špatné střídání gólem v posledních minutách, a duel skončil 4:5 pro Mnichovice.

……. ALE ….. byly to nejlepší zápasy halové sezóny a přestože hrajeme s hokejkami pouze na zápasech, tak je na našich borcich vidět skok dopředu. Byli rovněž jsme pochváleni i mnichovickym trenérem!