Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • Přesouváme se na Zoneramu 6.5.2019
    Tak se nakonec dobrá věc podařila a už nebudeme mít fotky na mnoha různých místech. Všechny jsou od 1.5.2019 k nalezení na jednotném uložišti, a sice na Zonerame: https://www.zonerama.com/phkbely/634889 Archiv odsud se postupně přesune na nové místo, nové fotoreportáže už se budou dávat rovnou tam. Díky všem za spolupráci. Autoři
  • U12, Hradec 14.4.2019 14.4.2019
    Poslední neděle před Velikocemi znamenala pro mladší žáky cestu do Hradce na tři utkání. Vzhledem k bilanci 2 výhry, 1 prohra a skóre 10:4 lze, myslím, tento zájezd považovat za úspěšný. Za zmínku také stojí, že si kluci vysloužili pochvalu trenéra za týmového ducha. Kbely – Litice B (3:0) Kbely – Jičín (6:1) Kbely – […]
  • U15, Kbely 13.4.2019 13.4.2019
    Další Kbelský zápas starších žáků za hojné účasti mladších žáků se odehrál v sobotu 13.dubna. Bohužel černobílí prohráli, ale bojovali srdnatě a vysloužili si za to několik pochval. Fotky Michala Lupače (Google drive)
Zprávy klubu z Twitteru

Áčko přípravky vybojovalo stříbro!

Letošní halová sezona přípravek byla dlouhá, náročná, ale o to sladší to finále bylo. V posledním dvojkole se bojovalo o hodně a naše áčko, pokud by se poštěstilo, mohlo skončit i na prvním místě. 

První zápas jsme nastoupili proti silnému týmu kluků z Hostivaře, kteří více jak tři roky neprohráli ani jeden soutěžní zápas. Zápas byl z obou stran velice zajímavý a napínavý, rozhodovaly maličkosti. Hostivař po naší chybné rozehrávce šla do vedení 1:0. Pár minut na to jsme neproměnili nájezd a Hostivař rychle rozehrála dlouhý balon, ze kterého padl gól na 2:0. Tímto výsledkem i zápas skončil a Hostivař si tak potvrdila výhru v lize.

Nutno dodat, že náš tým byl velice vyrovnaným soupeřem v obou zápasech a Hostivař velice potrápil. I my jsme měli pár možností na gól, ale v kruhu nám to bohužel nevycházelo. Tým ale na hřišti odevzdal maximum a vzhledem k naším možnostem tréninků to bereme jako úspěch. Mít halu, kde můžeme trénovat zakončování v kruhu, věřím, že bychom Hostivař potrápili daleko více a kdo ví, jak by zápas, potažmo celá liga, dopadl.

Omluvte roztřesenou kvalitu obrazu
Omluvte roztřesenou kvalitu obrazu

Veliká gratulace týmu Hostivaře a oběma trenérům. Je vidět, že když se dělá trénování s radostí a s chutí a také s pevnou rukou, tak to nese kýžené výsledky. Takových zápasů, jako se hrálo s Hostivaří, by se mělo hrát daleko více. Teprve v těchto těžkých zápasech ukáží oba týmy, jak jsou na tom. Věřím, že všichni, kteří na zápas koukali, se zápas líbil a kdekdo by řekl, že se nejednalo o hráče do 10 let. Zápas nastavil laťku velice vysoko 🙂 Druhý zápas byl proti Presidentu, který byl v těsné bodové blízkosti za námi.

Výhra by jim ale nepomohla, a tak se hrálo spíše o čest a o to, aby si děti poslední halový zápas užily. Výhra 4:1 vypadá sice dobře na papíře, ale tým se na výhru dost nadřel. President dobře napadal naši rozehrávku a to i díky tomu, že měli v poli pět hráčů, protože celou sezonu hraje bez brankáře. Díky taktickým pokynům, kterých se hráči drželi, se nám ale povedlo dát branky a vítězně tak ukončit sezonu. 

Sestřih druhého zápasu
Nesestříhané momenty z vyhlášení

Odpoledne odehrály své zápasy tým Kbelského béčka. Poslední kolo přineslo body za výhru 3:1 nad Bohemians B. O prvním zápase s Bohemians A se raději nebudu zmiňovat… (0:9)

Poslední zapas, poslední góly, poslední body …. děkujeme všem hráčům a hračkam za bojovnost a nasazení v této halové sezóně, výkony byly občas jak na houpačce a hlasivky trenéra dostaly zabrat, ale převládalo nadšení a radost. Zejména vzhledem k nemožnosti trénovat s hokejkami jsou děti borci.

Jak to shrnout? Zlepšení oproti minulému roku, kdy áčko skončilo na 3. místě. Celkově ale přístup hráčů k tréninkům a k zápasům byl více než skvělý. Pár momentů, které by se vytkly, se určitě najde, ale na tom teď už nesejde, protože stříbrné medaile nám z krku už nikdo nesundá a pohár nám nikdo také nevezme. Co ale potěší nejvíce? Že výkonnostní vzestup našeho áčka nevnímáme pouze my, ale vnímají ho i trenéři, rodiče, fanoušci ostatních týmů. 

Fotografie Michala Lupače>>>

Tomáš Vohnický a Petr Bárta

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00