Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravné zápasy mladších žáků v Hradci

Zima slábne a my se pomalu z tělocvičny stěhujeme ven pod širé nebe. Jako přípravné zápasy jsme si domluvili v Hradci v neděli 24. března. Byla to záležitost na celý den, ale určitě přinesla mnoho prospěšného v herním projevu.

Postupně jsme odehráli zápasy 4×10 minut s přípravkou Hradce, Olomoucí a mladšími žáky z Hradce. Zápasy se postupně zlepšovaly a kluci si zvykali na těžší hokejku, jiné odskoky míčku a větší pohyb na hřišti.

První duel s hradeckou přípravkou byl zlomový až v poslední čtvrtině, kdy jsme už měli dostatečnou převahu a nahrané video jsme si v klidu mohli prohlédnout na monitoru v šatně, říci si chyby a pochvaly.

Druhý zápas s Olomoucí byl zajímavý v tom, že Olomouc střídala dvě pětky a to jednu svou vlastní, Olomouckou, a druhá byla přípravkové dívky z Hradce. Překvapivě byly mnohem větším oříškem než kluci, protože jak to tak už bývá, dělá nám problém zvýšený důraz a agresivita soupeře při zakládání útoku, což na nás hradecké dívky bez respektu uplatňovaly mnohem více než Olomoučtí kluci. A jakmile se dostaly k míčku, motaly si nás fest!

Poslední duel proti hradeckým vrstevníkům měl dva obrazy. První dvě čtvrtiny jsme měli herně výrazně navrch. Rytmus hry jsme měli pod kontrolou a nebýt dvou hrubých a zbytečných chyb v obraně, ze kterých soupeř vytěžil branky, vedli bychom 3:0. Poslední dvě čtvrtiny jsme však přestali hrát, naopak Hradec diktoval tempo hry a my kupili chybu za chybou a dostávali góly.

Myslím, že to bylo jednak amokem našeho brankáře Olivera, který se začal soustředit na své spoluhráče než na sebe a jednak situací, do které jsme se tak často nedostávali, a to, že jsme měli hru pod kontrolou a vedli jsme. V takovým případech se stává, že kdy tým překročí svůj stín, vede, má navrch, neumí si poradit, jak v takových momentech hrát dál. Rovněž za pokles koncentrace jistě může i nepříjemné zranění Matěje Pavlíka, který v souboji dostal odraženým míčkem do spánku a do konce byl mimo hru.

Naštěstí CT vyšetření neodhalilo vážnější zranění, nicméně Matěj dostal od doktora týdenní klid.

Kompletní jsme nebyli. Chyběl Dan, Matěj Procházka, Michal a Matěj Varga s Vojtou Benešem. Tým doplnili tři kluci z přípravky, Ríša Radim a Tomáš Weintrit, kteří hráli a střídali společně. Musím je pochválit, zejména poslední zápas, když si zvykli, že hrají ve třech v útoku a pochopili, jak se mají pohybovat po hřišti, byli velmi nebezpeční.

Tréninkové přípravné zápasy splnili svůj účel. Navykli jsme si na venkovní hřiště, a doufám, že se už nebudeme potýkat s hledáním se v ostrých zápasech.

One Response to Přípravné zápasy mladších žáků v Hradci

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00