Krásný den jsme spolu s dětmi i rodiči dnes, v sobotu 30. března 2019, strávili na hřišti, které jsme vypulírovali, uklidili, i šatny a kontejnery vycídili a lavice a stoly natřeli, ba nové světlo pod pergolou namotnovali, i nová bytelná kolečka na grill přidělali, roští posekali… Moc jsme toho dnes udělali, a všichni si zaslouží proto velkou, velikánskou pochvalu.

Velký dík rovněž patří tátovi Michalu Valinovi, který nejprve slíbil že sestrojí, pak ale nakonec našel a koupil všem kategoriím koše na míčky. Jsou úžasné, báječné, krásné, hned jsme je naplnili balonky a při dnešní premiéře jsme z nich unešení. Snad se osvědčí, snad nám vydrží, snad se míčky budou chtít vracet do klece jako do domečku a žádné neztratíme.

Počasí bylo krásné, a v odpoledních hodinách si děti oblékly rozlišováky a tým přípravky sehrál napínavý duel proti mladším žákům, doplněným o dvě mladší žákyně a Kristýnu. Plné tribuny rodičů až po strop vytvořili báječnou atmosféru. Nejprve děti hrály 5+1 na velké hřiště a ke konci 4+1 na čtvrtinu.

Slunce, pivo, práce na čerstvém vzduchu, dobré maso, kvalitní duel přípravky s žáky – nechť jarní sezóna započata jest!

1 thought on “Poděkování brigádníkům

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..