Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

14 branek na úvod jara

První jarní zápas odehráli starší žáci v sobotu 6. dubna 2019 na hřišti ve Kbelích proti Meteoru České Budějovice. Sešlo se několik omluvenek, a tak nám pomohli kluci z mladších žáků, a nutno říci, že si vedli skvěle.

Oba brankáři se dohodli na rovnocenném střídání, tedy první dvě čtvrtiny odchytal Radovan Maryška (Praga) a poslední dvě čtvrtiny Jonáš Böhm. Oba brankaři byli ve velké permanenci a vždy uhasili (až na některé výjimky) požár založený obranou.

Skóre bylo divoké. 0:1 jsme hned v úvodu prohrávali, ale pak jsme dokázali dát v rychlém sledu 4 branky, a zápas se zdál být jasný. Ale kdo nebyl na hřišti a neviděl kluky a holky v černých i zelených dresech, těžko by mohl uvěřit, co se na hřišti odehrávalo. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu. Technicky vybavené Budějovice, pokud měli možnost, tak se jí chytly, a dravě se hnaly se na naši branku jak uragán.

S úspěchem jsme dokázali odolávat, zastavovat přílivové vlny a zakládat rychlé protiútoky. Bohužel jsme nedokázali náskok udržet a skóre soupeř trpělivě ukusoval ve svůj prospěch.

Skóre se měnilo následovně:

0:1
4:1
4:2
5:2
5:3
5:4
6:4
6:5
6:6
6:7
6:8

Za stavu 5:3 dostal Jonáš jeden velice nešťastný gól, je možné, že ho to rozhodilo, a pak následující dvě branky za dvě minuty také moc na psychice nepřidá celému týmu. S ohledem v jakém tempu se hrálo bylo na klucích znát, že tomu hlava v poslední čtvrtině moc nevěří, a bylo neskutečně těžké se pak probít zeleným lesem do kruhu, natož vystřelit.

Budějovicím zahráli brilantně kapitán a dlouhovlasá technicky i fyzicky neskutečně šikovná obránkyně, která nejen zastavovala naše útoky, ale i byla schopná jít sama do protiútoku a zastavila se až v našem kruhu.

Budějovice stoprocentně využili svůj rovnoměrný fyzický potenciál a zaslouženě odmakal výhru 6:8. My jsme odevzdali na hřišti duši, a proto prohra pochopitelně bolí. Pokud víte, že vedete s velkým náskokem, ale pak se po chybách nedaří, zanechá to stopy, a jak se blíží konec zápasu nohy těžknou víc a víc.

Nicméně musíme všechny pochválit za odvedené své osobní maximum. Včetně mladších žáků. Byl to skutečně hezký zápas.

One Response to 14 branek na úvod jara

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00