Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka odehrála první zápasy jara ve Kbelích

Nedělní dopoledne 7. dubna 2019 bylo na hřišti ve Kbelích věnováno turnaji přípravky, na kterém se sešly týmy Kadaně, dvou týmů Rakovníka, HC President, a dvou týmů naší Kbelské přípravky.

Turnaj začal bratrským duelem Kbel A a Kbel B, který vyhrálo naše áčko a jelikož jsou to tahouni a dříči, tak si vedení dokázali udržet po všechny další zápasy na turnaji a mohli jsme se radovat ze zlatých medailí. Rozhodně je nutno vyzdvihnout našeho brankáře Honzíka Ambrože, který za celý turnaj nepustil ani jednu střelu na bránu.

Vavříny kvetou z potu a krve a hlavně pot zanechalo na hřiši obranné duo Karolína Rebcová a Tonda Lupač, kteří tvoří nerozlučnou dvojici a je radost se na ně koukat, když se spolu krásně sehrají. Mile překvapil Jarda, který si zahrál premiérově v áčku. V posledním zápase si v posledních minutách vstřelil svůj premiérový gól a nám dokázal, že stačí pouze trocha snahy a píle a všechno jde. 

První jarní turnaj B týmu nezastihl naše borce zrovna v oslnivé formě, ale úkol, že vstřelíme alespoň jednu branku, jsme splnili hned 4x! Sice jsme dokázali uhrát jen jednu výhru ale ta nás posunula na konečné páté místo. 
Premiéru v za přípravku si odehrál Lukáš Bruner a nutno podotknout, že se svým nasazením, přehledem na hřišti a technikou hole vůbec mezi mazáky neztratil a prakticky patřil mezi nejlepší hráče.

Co dodat? B tým čeká nás dlouhá cesta. Tento turnaj nám ukázal, kde máme slabiny. Když budeme všichni intenzivně makat, tak to příští turnaj bude určitě lepší. Trenérovi hlasivky a nervy si odpočinou. 

Za B tým Petr Bárta, za A tým Lucie Hurychová

One Response to Přípravka odehrála první zápasy jara ve Kbelích

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00