Přípravka odehrála první zápasy jara ve Kbelích

Nedělní dopoledne 7. dubna 2019 bylo na hřišti ve Kbelích věnováno turnaji přípravky, na kterém se sešly týmy Kadaně, dvou týmů Rakovníka, HC President, a dvou týmů naší Kbelské přípravky.

Turnaj začal bratrským duelem Kbel A a Kbel B, který vyhrálo naše áčko a jelikož jsou to tahouni a dříči, tak si vedení dokázali udržet po všechny další zápasy na turnaji a mohli jsme se radovat ze zlatých medailí. Rozhodně je nutno vyzdvihnout našeho brankáře Honzíka Ambrože, který za celý turnaj nepustil ani jednu střelu na bránu.

Vavříny kvetou z potu a krve a hlavně pot zanechalo na hřiši obranné duo Karolína Rebcová a Tonda Lupač, kteří tvoří nerozlučnou dvojici a je radost se na ně koukat, když se spolu krásně sehrají. Mile překvapil Jarda, který si zahrál premiérově v áčku. V posledním zápase si v posledních minutách vstřelil svůj premiérový gól a nám dokázal, že stačí pouze trocha snahy a píle a všechno jde. 

První jarní turnaj B týmu nezastihl naše borce zrovna v oslnivé formě, ale úkol, že vstřelíme alespoň jednu branku, jsme splnili hned 4x! Sice jsme dokázali uhrát jen jednu výhru ale ta nás posunula na konečné páté místo. 
Premiéru v za přípravku si odehrál Lukáš Bruner a nutno podotknout, že se svým nasazením, přehledem na hřišti a technikou hole vůbec mezi mazáky neztratil a prakticky patřil mezi nejlepší hráče.

Co dodat? B tým čeká nás dlouhá cesta. Tento turnaj nám ukázal, kde máme slabiny. Když budeme všichni intenzivně makat, tak to příští turnaj bude určitě lepší. Trenérovi hlasivky a nervy si odpočinou. 

Za B tým Petr Bárta, za A tým Lucie Hurychová

1 thought on “Přípravka odehrála první zápasy jara ve Kbelích

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..