Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci předvedli kolektivní výkon

V neděli 14. dubna 2019 jsme vyjeli s týmem mladších žáků na tři zápasy do Hradce Králové. Domácí tým předehrával červnový zápas a my jsme si mohli pořádně zahrát. Někteří měli v nohách sobotní zápas za starší žáky, ale na prvních dvou zápasech to moc vidět nebylo. Snad poslední proti Hradci to trochu drhlo, ale tým dostal vysoké hodnocení za kolektivní herní projev, a to se cení.

V prvním zápase jsme hráli s Liticemi B. Oba týmy v chladném počasí potřebovaly více času na rozehřátí, ale my jsme s brankovými situacemi přišli dřív a psychicky jsme měli navrch. Hezky jsme zkoušeli kombinovat, nahrávky byly adresné, nebylo to jen bezhlavé odpalování balónků a Litice se do našeho kruhu dostali jen sporadicky. Výhra 3:0 byla zasloužená, ale nutno říci, že soupeř dělal nebývale mnoho chyb v rozehrávce a umožnil nám mít převahu.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Jičínu. Kombinace a souhra mezi sebou už začala být přesnější, neztráceli jsme tolik míčků špatnou rozehrávkou, a soupeř měl s naším pohybem potíže. V závěru po propadu obrany dokázal pak dát čestný úspěch na 6:1 v náš prospěch.

Poslední zápas proti Hradci byl v určitých částech o vůli. Síly prakticky rychle docházeli, ale relativně dobrou poziční hrou, a rychlými protiútoky jsme drželi dlouhou dobu krok. Oliver v brance si vybral slabé chvilky a ač Vojta snížil na 1:2 v závěru dal Hradec pojistku na konečných 1:3. Je možné, že jsme moc chtěli a kdybychom hráli s čistou myslí, asi bychom si odvezli remízu.

Velká pochvala celému týmu. Po dlouhé době byl konečně semknutý, koncentrovaný a na občasné zkraty v podobě „já to zvládnu… aj chyba…“ to mělo velmi dobrou herní úroveň. Hodně nám přinesl středeční trénink, kdy jsme byli na hřišti bez starších žáků a mohli jsme se lépe soustředit na cvičení.

One Response to Mladší žáci předvedli kolektivní výkon

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00