Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

50 na 50 v Rakovníku

Po Velikonoční pauze čekaly na mladší žáky v neděli 28. dubna v Rakovníku další dva zápasy skupiny E. Odehráli jsme odvetu proti Hradci Králové a utkali se s R.S.C. Praha.

Zápas s Hradcem prakticky kopíroval ten v Hradci v přípravném zápase. Máme hru pod kontrolou, vytváříme si šance, dáváme branky, ale v druhé půli nám soupeř odskočí a už to pak prostě v hlavě nejde. Vedli jsme 2:1 po prankách Matěje Pavlíka a Honzy Růžka, ale po stejných, opakujících se zbytečných chybách při zakládání útoku, dal soupeř na konečných 2:4.

V duelu s R.S.C. to bylo jak na houpačce, jednou jsme měli převahu my, jednou oni. To není dobře jak pro tým, který se nedokáže srovnat do pohody, tak i pro rodiče, kteří za tu neděli vyrostli o deset centimetrů. Problémy nám dělaly poskakující míčky a nabíhání do volných prostor. V podstatě moc nabíhání nebylo…

Ale té zdravé agresivity přibylo, což ukázal jan Růžek, když hned z rozehrání soupeře po brance byl natolik dravý a důsledný, že vzal obránci míč a vstřelil branku.

Přetlačili jsme soupeře 4:2, ale bylo vidět, že z toho kluci nadšení nejsou, protože chyby z prvního zápasu se opakovaly, a sami je pak definovali, co dělají špatně. Kluci o tom přemýšlí a to je dobře. Doufejme, že si za čtrnáct dní v dalším dvoukole vemou z dnešního trápení vezmou příklad a ponaučení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00