Starší žáci prohráli v Liticích

V sobotu 27.dubna 2019 jsme nastoupili v Liticích k dalšímu zápasu skupiny o 8. místo proti místnímu B týmu v oslabené sestavě a pouze s jedním hráčem na střídání.

Od prvních minut bylo jasné, že soupeř má herně navrch a celý zápas jsme se víceméně jen bránili. Domácí výběr nás dokázal přehrát fyzicky, rychlostně i technicky a my se mohli spoléhat jen na sporadické protiútoky a náhodu.

Konečné skóre 1:10 odpovídá průběhu zápasu. Desátý gól jsme dostali v poslední vteřině, čímž jsme si mohli kalich hořkosti vychutnat až do úplného konce.

Pro nás jsou podobné zápasy velkou zkušeností, konfrontace s lepším protivníkem pro nás nedopadá dobře, ale jsme na cestě, kdy potřebujeme naučit naše hráče fungovat jako tým, navzájem si na hřišti pomáhat a nabíhat si do volných prostorů při rozehrávce i během postupného útoku. Tato proměna potřebuje čas a zapálení i kázeň hráčů na tréninku, pak se dostaví výsledky.

Na tvářích hráčů po zápase bylo vidět, že jim současný stav není lhostejný. I proto věříme, že současné prohry jsou dobrou investicí do budoucnosti, protože to může některým hráčům změnit současné nastavení, které pro hokej mají. Mimo jiné i tím, že nás na zápas s těžkým soupeřem nepojede jen 10…..

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..