Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Starší žáci prohráli v Liticích

V sobotu 27.dubna 2019 jsme nastoupili v Liticích k dalšímu zápasu skupiny o 8. místo proti místnímu B týmu v oslabené sestavě a pouze s jedním hráčem na střídání.

Od prvních minut bylo jasné, že soupeř má herně navrch a celý zápas jsme se víceméně jen bránili. Domácí výběr nás dokázal přehrát fyzicky, rychlostně i technicky a my se mohli spoléhat jen na sporadické protiútoky a náhodu.

Konečné skóre 1:10 odpovídá průběhu zápasu. Desátý gól jsme dostali v poslední vteřině, čímž jsme si mohli kalich hořkosti vychutnat až do úplného konce.

Pro nás jsou podobné zápasy velkou zkušeností, konfrontace s lepším protivníkem pro nás nedopadá dobře, ale jsme na cestě, kdy potřebujeme naučit naše hráče fungovat jako tým, navzájem si na hřišti pomáhat a nabíhat si do volných prostorů při rozehrávce i během postupného útoku. Tato proměna potřebuje čas a zapálení i kázeň hráčů na tréninku, pak se dostaví výsledky.

Na tvářích hráčů po zápase bylo vidět, že jim současný stav není lhostejný. I proto věříme, že současné prohry jsou dobrou investicí do budoucnosti, protože to může některým hráčům změnit současné nastavení, které pro hokej mají. Mimo jiné i tím, že nás na zápas s těžkým soupeřem nepojede jen 10…..

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00