Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka bojovala na Velké ceně Prahy

Poslední dubnový víkend vyrazila přípravka na Zelený pruh bojovat o místa nejlepší na Velké ceně Prahy. Tentokráte mohli být trenéři nadšení, protože každý tým měl 8 hráčů, tedy 16 hráčů v A i B! A to se to hned trénuje a hraje jinak! 

A tým ve finále opět proti Hostivaři

Člověk by řekl, že děti z áčka budou rády za to, že mají na střídání tři hráče a že si budou moci odpočinout. Ale asi už jsou zvyklí na to, že hrají v pěti :-). Tým áčka doplnil Jakub Matějka a Štěpán Večeřa, od kterých si trenérské trio hodně slibuje, i proto dostali šanci v áčku. Co se týče skupiny, náš tým prošel skupinou bez zaváhání, bez obdržené branky, ale hra tomu neodpovídala. Na pár výher se hráči hodně nadřeli, přitom to jsou zápasy, které vyhrávají i rozdílem třídy. Asi nebyl den. 

Po výhrách ve skupině se rozhodlo, že naše áčko bude hrát finále. Ve finále nás nečekal nikdo jiný než náš tradiční soupeř „Hostivař kluci“. Kluky i trenéry z Hostivaře máme rádi, protože hlavně s nimi si můžeme pořádně zahrát a mezi všemi panuje přátelská atmosféra. 

Zápas skončil 0:0, výborně takticky odehraný zápas od obou týmů. Proto musely o vítězi Velké ceny Prahy rozhodnout samostatné nájezdy. Ty byly velice vyrovnané a rozhodlo až 7. kolo. Štěstí se usmálo zase na tým z Hostivaře, a naše přípravka opět skončila na druhém místě. 

Jak trenéry, tak děti, tak rodiče to samozřejmě zamrzí, ale kdybyste ten zápas viděli, byli byste akorát překvapeni a nadšeni z toho, co naše děti z přípravky dokážou, když se o něco hraje.

Fotografie ze soboty na Zoněramě

B tým skončil desátý

Naše béčko mělo za prvního soupeře mužstvo Presidenta a po skvělém výkonu jsme remizovali 2:2. V dalším zápase jsme navázali na předešlý skvělý výkon, ale bohužel jsme prohráli 0:1. Nyní nás čekali kluci z Hostivaře. Očekávaný výprask se ale nekonal. Dlouho jsme odolávali. Nutno vyzdvihnout výkon gólmana Jakube Beneše. Byl to jeho zápas. Nakonec se mu však dvě kuličky za záda zakutálely. I tak prohra 0:2 od takového soupeře prostě nebolí. 

Po takovýchto skvělých výkonech se dalo očekávat, že i v ostatních zápasech hráči svou hrou půjdou nahoru. Bohužel bylo tomu přesně naopak. 2x prohra 0:4 nás odsunula na 10 místo. Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Vojta Matušů. Díky všem. První tři zápasy byli skvělé.

Tréninkový zápas na Hostivaři

Nejen my ale i trenérské duo kluků z Hostivaře je rádo, že si může pořádné zápasy zahrát. No a proto jsme po společné domluvě ve čtvrtek 2. května odjeli do Hostivaře, kde jsme si místo tréninku zahráli od 15.30 přátelský zápas právě s Hostíkem. Jak to dopadlo, nikdo neví. Možná ve hře vyhrála Hostivař, a my pak tréninkově na nájezdy, ale to je úplně jedno. Podobné zápasy dají dětem daleko více než 20 pořádných tréninků. Zápas, kde se od začátku musí makat a nesmí se vypustit žádný souboj, to je něco, díky čemuž se děti lepší a díky čemuž je hokej více baví. 

My proto děkujeme všem z Hostivaře za to, že nás pozvali na jejich trénink, který trval bezmála dvě hodiny, a který nás všechny, od dětí, přes trenéry až po rodiče, neskutečně bavil. Věříme, že z tohohle se jednou stane tradice! 🙂 

Tomáš Vohnický a Petr Bárta

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00