Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

(Ne)pálení hokejových čarodějnic 2019

Nejen hokejem živ je člen našeho klubu, ať už jde o naše sportovní hvězdy, rodiče, trenér nebo další příznivce. A právě v takto reprezentativní sestavě jsme se sešli 26. dubna 2019 na hřišti, abychom upálili ty letošní čarodějnice.

Drobné komplikace, zejména tedy zákaz rozdělování ohňů, nás nemohly zastavit. Grilovaný špekáček – taky špekáček😊. Pro děti byla připravena skvělá stanoviště s jednotlivými, více či méně sportovními úkoly, na jejichž svědomité plnění dohlíželi rodiče a další kluboví dospělí. Jako top stanoviště se ukázala hra o plyšáky. Slávka Lupačová zde chvílemi bojovala o holý život, tak velký nával soutěžících nikdo nečekal.

Z mimosportovních aktivit jsme i letos připravili malování na obličej. Z hokejistů a hokejistek, nutno podotknout i z fotbalistů a fotbalistek z vedlejšího hřiště😊, se tak stávali kostlivci, upíři a malé čarodějnice.

Co říci závěrem? Rádi bychom poděkovali všem maminkám, tatínkům, tetám a jiným dospělým za velkou ochotu pomoci. Díky nim zažily děti na hřišti velmi hezké odpoledne a mohly se cítit být součástí naší velké kbelské hokejové rodiny.

Ivana Weintrittová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00