(Ne)pálení hokejových čarodějnic 2019

Nejen hokejem živ je člen našeho klubu, ať už jde o naše sportovní hvězdy, rodiče, trenér nebo další příznivce. A právě v takto reprezentativní sestavě jsme se sešli 26. dubna 2019 na hřišti, abychom upálili ty letošní čarodějnice.

Drobné komplikace, zejména tedy zákaz rozdělování ohňů, nás nemohly zastavit. Grilovaný špekáček – taky špekáček😊. Pro děti byla připravena skvělá stanoviště s jednotlivými, více či méně sportovními úkoly, na jejichž svědomité plnění dohlíželi rodiče a další kluboví dospělí. Jako top stanoviště se ukázala hra o plyšáky. Slávka Lupačová zde chvílemi bojovala o holý život, tak velký nával soutěžících nikdo nečekal.

Z mimosportovních aktivit jsme i letos připravili malování na obličej. Z hokejistů a hokejistek, nutno podotknout i z fotbalistů a fotbalistek z vedlejšího hřiště😊, se tak stávali kostlivci, upíři a malé čarodějnice.

Co říci závěrem? Rádi bychom poděkovali všem maminkám, tatínkům, tetám a jiným dospělým za velkou ochotu pomoci. Díky nim zažily děti na hřišti velmi hezké odpoledne a mohly se cítit být součástí naší velké kbelské hokejové rodiny.

Ivana Weintrittová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..