Hockeypárty 2019

Rádi bychom Vás pozvali na slavnostní ukončení sezóny 2018/2019 TJ Sokol Kbely oddílu pozemního hokeje, které se uskuteční v sobotu 15. června 2019 od 15.00 na hřišti pozemního hokeje Sokola Kbely.
 
 
Ukončení sezóny pořádáme každým rokem a jeho program je pestrý:
  1. Vyhlášení nejlepšího hráče a hráčky sezóny 2018/2019,
  2. slavnostní pasování nováčků,
  3. slavnostní pasování hráčů, kteří postupují do vyšší kategorie,
  4. předání významného ocenění týmu mladších žákyň,
  5. hokejová tombola,
  6. 3. ročník kulinářské soutěže Masterchef (viz příloha této pozvánky),
  7. hry a soutěže,
  8. blbnutí do Halelujá…!
 
Budeme velice rádi, když se spolu setkáme s Vámi a s dětmi v co největším počtu a budeme moci, Vám rodičům, osobně poděkovat za spolupráci s celoročním programen tréninků a turnajů, protože bez Vás by to nešlo a nejen při turnajích nám jako dobrovolníci výrazným způsobem pomáháte a jsme za to rádi.
 
V rámci Hockeypárty máme v úmyslu, a pevně doufáme, že to vyjde, vydat oddílovou ročenku za rok 2018/2019 v nákladu 200 ks. Případným zájemcům nabízíme dvě stránky formátu A5 pro umístění své reklamy. Pokud byste měli zájem pak vězte, že jsme za celostránkovou reklamu formátu A5 stanovili inzertní částku 500,-, a polovinu stránky A5 na 250,-. Případný výtěžek bychom použili na ceny do soutěží.
 
Ještě bychom rádi touto cestou připoměli, že ten kdo stále neučinil, aby vyplnil přihlášku na soustředění a předal ji svému trenérovi (viz přílohy).
 
Rovněž upozorňujeme, kdo tak ještě neučinil, že podmínkou pro účast v soutěžích pořádaných Českým svazem pozemního hokeje je potřeba mít platnou sportovně-zdravotní lékařskou prohlídku, a volné termíny má u sebe pan Jiří Kačmařík, proto ho kontaktujte na  tel.: 602818396, a termín prohlídky dětí si u něj objednejte. Více informací v článku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..