S Olomoucí v Hradci

V Sobotu 11. května 2019 jsme se se staršími žáky a spousty omluvenkami vydali do Hradce Králové odehrát zápas proti Olomouci, která pro vyšší kategorie používá místní hřiště. Stále máme mámo hráčů na střídání ač papírově bychom mohli obsadit střídačku plně. V systému, kdy se hraje 4×15 minut je to hodně znát.

Dušan Hrazdíra se ujal role jednoho z rozhodčích (druhý byl Jan Stűndl z Olomouce) a zápas koučovalo duo Machová – Bártová. myslím že se tohoto úkolu zhostili se ctí, s odvahou a instrukce hráčům byly jasné a srozumitelné. Bohužel fyzicky a technicky, ale i věkově byl soupeř lepší. Navíc Jonášovi v brance nevyšel začátek, dokonce si nešťastně způsobil drobné zranění a to se pak chytá těžko.

První dvě čtvrtiny skončily prohrou 7:1, proto jsme si o hlavní přestávce dali cíl zlepšení hry a to se nám nakonec povedlo, a druhé dvě čtvrtiny skončily remízou 3:3. Je to sice jen statistický ukazatel, ale v kontextu  s průběhem hry jsme se soupeři začali vyrovnávat. 

Prohra 10:4 je na jednu stranu krutá, ale zcela odpovídá faktu, že někteří klíčoví hráči zkrátka chyběli a pokud v týmu chybí zkušení hráči, kteří jsou schopni se soupeři vyrovnat, musí to být znát.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..