Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Další přestřelka starších žáků

Starší žáci odehráli své kolo skupiny E na svém domácím hřišti 18. května ve Kbelích proti HC Hostivař. Sluníčko nás hřálo do zad a my do zápasu vstupovali s vědomím, že nevynucené a zbytečné chyby nám mohou srazit vaz a prohrát další zápas v řadě.

Kluci tentokrát do duelu nastoupili koncentrovaně a první čtvrtinu jsme vedli díky brankám Jonáše a Dominika 2:0. Sport je ale nevyzpytatelný a slabé chvilky i krásné líbivé akce si vybíraly oba týmy. Ač jsme stále po celý zápas vedli, dokázali jsme si ho sami zdramatizovat, a zároveň, ač byla Hostivař pod tlakem a vytvářela chyby, nastaly situace, kdy velice jednoduše přešla do protiútoku a vstřelila branku. 

Na jednu stranu „holomajzna“ na druhou stranu pěkný hokej a to na obou stranách. Důsledek takových výkyvů je navyšování skóre na naší straně a zároveň obavy o výhru, protože Hostivař dokázala snížit z 6:2 na rozdíl jedné branky a měla slinu na to celý zápas otočit.

Po krátkém Time-outu v poslední čtvrtině, který si vyžádala Petra, se tlak Hostivaře mírně otupil a Dominik pak dvě minuty před koncem doslova dotlačil do branky pojistku na konečný výsledek 7:5.

Chyby a nepřesnosti nás stále provázejí. Těžko říci, zda na tom byla Hostivař stejně, protože těch ztrát a nepřesností bylo na obou stranách hodně, ale již podruhé jsme ztratili výrazný náskok, avšak na rozdíl od zápasu s Českými Budějovicemi, jsme naštěstí dokázali výhru udržet.

Zajímavostí je, že branek dokážeme v každém zápase (snad jen proti silným Liticím jsme jich tolik nedali a navíc jsme byli oslabení) vstřelit celkem hodně, ale zároveň jich dokážeme hodně dostat, a to ukazuje na skřípající práci v obranné činnosti.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00