Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Tří zápasová porce mladších žáků

Mezinárodní turnaj v Hradci Králové zamíchal rozlosováním do té míry, že se v sobotu 19. května na hřišti HC Praga sešly 4 týmy, které si odehrály zápasy i mimo původní nalosování. Proto jsme nejprve hráli proti R.S.C. Praha, pak proti Liticím B a nakonec se střetli s Rakovníkem.

Zápas proti R.S.C. byl velice nepříjemný pro našeho brankáře Viktora Felta. Pokud stojí celý zápas v kruhu, a je „studený“ protiútoky jsou vždy nebezpečné. R.S.C: jich mělo za celé dva poločasy celkem všehovšudy čtyři, a dokázali dát 2 branky. Jinak jsme je prakticky za polovinu nepustili, ale pokud nedáme i z atakového tlaku branku, musí zákonitě následovat trest. Prohra 1:2 mrzí.

Druhý zápas proti Liticím B byl stejně rychlý, ale už bylo na klucích znát, že si dávají pozor na zadní vrátka a vždy jsme tahali za ruční brzdu v okamžiku možného přečíslení mnohem pozorněji. Výhra 3:1 byla odměnou za předešlou porážku. Do hry se dostali všichni hráči a bylo to znát.

Poslední zápas proti Rakovníku byl ze šuplíku těch vydřených. V poločase jsme prohrávali 0:2, ale bylo vidět, že všichni chtějí, a cítí, že mají na víc, než odejít s prázdnou. Část zápasu jsme hráli 4 na 4, proože Aleš při snaze dát pumelenici a protrhnout síť, netrefil míček, ale obránce zato spolehlivě vyřadil na chvíli ze hry. Jelikož neměl Rakovník na střídání, stáhli jsme jednoho v poli.

Druhý poločas jsme nedali už soupeři šanci podniknout něco nebezpečnějšího, i když závary u nás v kruhu byly. Díky Vojtovi Honzovi a Alešovi, jsme nakonec obrátili skóre v náš prospěch a vyhráli jsme 3:2.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00