Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Vedro a dvě vítězství mladších žákyň

Prakticky za dvě hodiny, když skončili své tři zápasy mladší žáci na Zeleném pruhu, nastoupili 19. května ke svým dvěma zápasům na Slavii v Edenu i mladší žákyně. Nezvykle v odpoledních hodinách, slunce nabralo na síle, a postupně nejen vysoušelo umělou trávu, ale teplo sálalo jak z nebe, tak i zespodu, a vysávalo energii ze všech přítomných týmů.

Důkazem, že to nebylo pro nikoho jednoduché byl i fakt, když si v prvním zápasu se Slávií téměř nikdo nemohl vzpomenout, jaké že je vlastně skóre? Padaly různé návrhy, jako remíza, vítězství o branku, ale nakonec se všichni shodli, že to skončilo vítězstvím Kbel 4:2.

Nerad bych shazoval celý zápas, pěkné akce se objevily na obou stranách, Slávie mohla dát více branek, ale buď nepřesností, nebo pod vlivem dusna nebyly schopny trefit několikrát míček do odkryté branky.

Do druhého zápasu proti Rakovníku se nastupovalo už za pořádného hicu a dusna. Teploměr na časomíře, která stojí na hřišti, ukazoval 32 °C, předpověď počasí v mobilu říkala, že má být 22 °C a těch 2 x 15 minut mohlo být i za trest… Rakovník se moc do velkých šancí nedostával, a pokud ano, Nikola v Brance, nebo Veronika, Anička či Linda v obraně dokázaly zteče zastavit.

Kbelské dobývání Rakovnické svatyně na suchém trávníků nakonec přineslo dvě „utahané“ branky, a myslím, že jakmile rozhodčí ukončil zápas, byla to pro všechny týmy úleva.

Holky si zvýšily náskok v tabulce a zbývají poslední dvě dvoukola. První se hraje v neděli 26. května na Hostivaři a pak až 16. června v Rakovníku.

Nesestříhané šoty z nedělních zápasů proti Slavii a Rakovníku

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00