20 branek mladších žáků na závěr sezóny

Mladší žáci vyjeli na své dva poslední zápasy 26. května do Litic u Plzně. Ačkoliv zbývá ještě jedno dvoukolo, které je naplánováno na 16. června a kde jsme pořadatelé, neustálými změnami v rozlosování a předehrávanými zápasy již máme vše odehráno, a buď si hráči dají volno, nebo se pojedeme podívat na naše děvčata do Rakovníka.

Do Litic Dušan Hrazdíra z pracovních a nakonec i ze zdravotních důvodů neodjel a koučingu se ujali čerství maturanti Jakub Griebla a Sára Chaloupecká.

V prvním zápase proti Olomouci kluci poslouchali a udělali vše, co jsme si při taktické poradě řekli, a jediné, co skřípalo, byla rozehrávka trestných rohů. Ty byli strašné na těch se musí zapracovat. Využívali jsme především hru na pravé straně, která nám vycházela a potlesk na otevřené scéně sklidila i líbivá akce s pěti nahrávkami, zakončená brankou. Zajímavostí bylo, že to byla to jediná akce po levé straně, a navíc začala rozehrávkou z kruhu a bez jediné kličky!

Výhra 11:0 byla sice zasloužená, ale ještě musíme zapracovat na obranné fázi (ve smyslu vrácení s protihráči a odehrání balónku ven z našeho kruhu).

Ve druhém duelu proti Jičínu se zase kluci snažili hrát po lajnách a hra byla byla trochu lepší než v prvním zápase. Dařilo se nám zakončování na bránu způsobem nahrávky před brankáře na druhého útočníka a dokonce i často z voleje padl gól. Ačkoliv jsme si připsali druhou výhru 9:7 problém v druhém zápase bylo, že se útok nevracel a málo podporoval obranu.

Je potřeba zlepšit komunikaci na hřišti a nabíhání do volných prostor, ale kluci se se snažili a Sára s Kubou nešetřili pochvalami.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..