Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

20 branek mladších žáků na závěr sezóny

Mladší žáci vyjeli na své dva poslední zápasy 26. května do Litic u Plzně. Ačkoliv zbývá ještě jedno dvoukolo, které je naplánováno na 16. června a kde jsme pořadatelé, neustálými změnami v rozlosování a předehrávanými zápasy již máme vše odehráno, a buď si hráči dají volno, nebo se pojedeme podívat na naše děvčata do Rakovníka.

Do Litic Dušan Hrazdíra z pracovních a nakonec i ze zdravotních důvodů neodjel a koučingu se ujali čerství maturanti Jakub Griebla a Sára Chaloupecká.

V prvním zápase proti Olomouci kluci poslouchali a udělali vše, co jsme si při taktické poradě řekli, a jediné, co skřípalo, byla rozehrávka trestných rohů. Ty byli strašné na těch se musí zapracovat. Využívali jsme především hru na pravé straně, která nám vycházela a potlesk na otevřené scéně sklidila i líbivá akce s pěti nahrávkami, zakončená brankou. Zajímavostí bylo, že to byla to jediná akce po levé straně, a navíc začala rozehrávkou z kruhu a bez jediné kličky!

Výhra 11:0 byla sice zasloužená, ale ještě musíme zapracovat na obranné fázi (ve smyslu vrácení s protihráči a odehrání balónku ven z našeho kruhu).

Ve druhém duelu proti Jičínu se zase kluci snažili hrát po lajnách a hra byla byla trochu lepší než v prvním zápase. Dařilo se nám zakončování na bránu způsobem nahrávky před brankáře na druhého útočníka a dokonce i často z voleje padl gól. Ačkoliv jsme si připsali druhou výhru 9:7 problém v druhém zápase bylo, že se útok nevracel a málo podporoval obranu.

Je potřeba zlepšit komunikaci na hřišti a nabíhání do volných prostor, ale kluci se se snažili a Sára s Kubou nešetřili pochvalami.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00