Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Výhra v Hradci s napínavým koncem

Starší žáci vyjeli ke svému předposlednímu zápasu 8. června do Hradce. Oslabený tým posílila Mgdaléna ze žákyň, Lucie, Oliver a Aleš ze žáků. Pro Olivera a Majdu to byla premiéra a rozhodně nebyli pouze do počtu.

Zápas zodpovědně koučovala Petra, která si hlídala i střídání a míchala sestavou podle potřeby tak, že to na výkonu (s výjimkou čtvrté čtvrtiny, kdy valem ubývaly síly) nebylo znát.

Zápas měl zajímavý scénář. Většinou to bývá, že míváme na vrch, že vždy sevřeme soupeře, nenecháme ho nadechnout a vždy z ojedinělého protiútoku inkasujeme branku. Tentokrát jsme to byli my, kdo byl v sevření, bránil se zuby nehty, a pak z protiútoku skóroval.

V každé čtvrtině jsme dali branku. V první Matyáš, ve druhé Jonáš ve třetí Olda a v poslední čtvrté pojistil skóre rychlou střelou Dominik. Kdyby rozhodčí lépe ovládal pravidlo zastavení míčku a střely při trestném rohu, vedli bychom i 5:0. Takhle pískl v momentě střely a branka uznána nebyla. Roh se však po konzultaci opakoval, tentokrát jsme ho neproměnili.

A Hradec dřel, nastřeloval tyčky, lámal břevna a posledních sedm minut se v našich hlavách ozval „růžový slon“, který způsobil, že jsme za dvě a půl minuty dostali tři branky jako důsledek nevynucených chyb.

Těsné vítězství 4:3 jsme pojistili tlakem na soupeřově polovině a nedovolili jsme jim se dostat do vážnější situace, i když trestný roh na nás v poslední minutě byl nervy drásající.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00