Výhra v Hradci s napínavým koncem

Starší žáci vyjeli ke svému předposlednímu zápasu 8. června do Hradce. Oslabený tým posílila Mgdaléna ze žákyň, Lucie, Oliver a Aleš ze žáků. Pro Olivera a Majdu to byla premiéra a rozhodně nebyli pouze do počtu.

Zápas zodpovědně koučovala Petra, která si hlídala i střídání a míchala sestavou podle potřeby tak, že to na výkonu (s výjimkou čtvrté čtvrtiny, kdy valem ubývaly síly) nebylo znát.

Zápas měl zajímavý scénář. Většinou to bývá, že míváme na vrch, že vždy sevřeme soupeře, nenecháme ho nadechnout a vždy z ojedinělého protiútoku inkasujeme branku. Tentokrát jsme to byli my, kdo byl v sevření, bránil se zuby nehty, a pak z protiútoku skóroval.

V každé čtvrtině jsme dali branku. V první Matyáš, ve druhé Jonáš ve třetí Olda a v poslední čtvrté pojistil skóre rychlou střelou Dominik. Kdyby rozhodčí lépe ovládal pravidlo zastavení míčku a střely při trestném rohu, vedli bychom i 5:0. Takhle pískl v momentě střely a branka uznána nebyla. Roh se však po konzultaci opakoval, tentokrát jsme ho neproměnili.

A Hradec dřel, nastřeloval tyčky, lámal břevna a posledních sedm minut se v našich hlavách ozval „růžový slon“, který způsobil, že jsme za dvě a půl minuty dostali tři branky jako důsledek nevynucených chyb.

Těsné vítězství 4:3 jsme pojistili tlakem na soupeřově polovině a nedovolili jsme jim se dostat do vážnější situace, i když trestný roh na nás v poslední minutě byl nervy drásající.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..