Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Titul mladších žákyň oslaven na Hockeypárty 2019

Slavnostní ukonšení hokejové sezóny se uskutečnílo tuto sobotu 15. června 2019. Tato každoroční slavnostní událost začala v 15.00 prezentací soutěžních pamlsků Mastechef, rozdílením do družstev podle barevných pásků, protože po slavnostních ceremoniálech se děti i dospělí účastnili rozličných soutěží.

Každým rokem vyhlašujeme nejlepšího hráče a hráčku za uplynulou sezónu. Kritéria nejsou v počtu branek, úspěšných kliček, nebo kvalitních obranných zákroků, ale trenéři posuzují své hráče hlavně podle toho, jak velký pokrok dokázali za rok udělat. Tím v podstatě Hockey párty začala. Ceremoniálem slovnostního předání cen.

V kategorii benjamínci a minibenjamínci udělali všichni hráči bez výjimky výrazný pokrok v tréninku a tak každý dostal medaili a balíček sběratelských kartiček našich hráčů.

Celkem bylo v první sérii vytištěno 42 kartiček. Snažili jsme se dát z každé kategorie alespoň pět hráčů, ale nebylo to jednoduché. realizace nápadu přišla celkem pozdě, a ne každá fotka splňovala kritéria, která jsme si stanovili, navíc jsme neměli fotky ze hry všech našich svěřenců. Na Mikuláše se plánuje vytištění dalších 21 hráčů a trenérů, kteří se do první úvodní série nevešly.

Individuální ocenění nejlepšího hráče sezóny získali z každé kategorie jeden hráč nebo hráčka a navíc byli někteří oceněni speciální cenou.

Kategorie Brankař:                       Jan Ambrož
Kategorie Přípravka B U10:        Vojta Matušů
Kategorie Přípravka A U10:        Tomáš Weintritt
Kategorie Mladší žáci U12:         Matěj Procházka
Kategorie Mladší žákyně U12:   Valérie Weinerová
Kategorie Starší žáci U14:          Jonáš Lupač
Kategorie muži:                             Lukáš Kožich
Kategorie Skokan roku:               Magdaléna Žižková
(hráč, který udělal v krátkém čase velký pokrok)
Kategorie Překvapení roku:        Lukáš Brunner
(hráč, který svou herní zdatností všechny překvapil)
Kategorie Stálice roku:               Karolína Rebcová a Antonín Lupač
(hráč, na který byl po celý rok spoleh, a předváděl stabilní výkony).

Ocenění dostaly diplom, cenu oddílového míčku na podstavci a tričko.

V Kategorii Tým roku získali ocenění mladší žákyně, zejména proto, že se jim podařilo získat v jedné sezóně dva tituly Mistra České republiky (v hale i venku) a z celkových 35 zápasů jen jeden prohrály a tři remizovaly.

Jmenovitě barvy Sokola Kbely hájily:  Anna Šimková, Veronika Rebcová, Linda Nová (SK Slavia Praha), Lucie Nová (SK Slavia Praha), Jolana Tomancová, Valérie Weinerová, Karolína Rebcová, Eliška Pačesná (Hradec Králové), Nikola Marišlerová, Jana Hartmanová, Eliška Geislerová, Tereza Žižková (asistentka trenéra), Ladislav Nový (trenér).

Vzhledem k tomu, že poslední zápasy dívky odehrály následující den 16. června v Rakovníku, už měly dostatečný náskok v tabulce, takže nastupovaly do zápasu s vědomím, že jsou Mistryně republiky. Při vyhlašování mohly tak využít vínových dárků, které dostaly na Hokej párty a pohár mistra převzaly ve slušivém stejnokroji.

V neposlední řadě oddíl poděkoval za úspěch a reprezentování klubu Čestným uznání A družstvu přípravky za zisk stříbrné medaile v Halovém přeboru Prahy a Velké ceny Prahy v pozemním hokej. Barvy Sokola Kbely hájili: Jan Ambrož, Karolína Rebcová, Antonín Lupač, Radim Boháč, Richard Hrazdíra, Tomáš Weintritt, trenér Tomáš Vohnický.

Každý rok se přesouvají hráči z nižších věkových kategorií do vyšších. Je to významná událost, a abychom si tuto skutečnost náležitě uvědomili, prošli všichni ostaršení iniciačním obřadem pasování, kdy se z novice stává elév, z eléva žák ze žáka mistr. Hráči postupně prošli uličkou slávy, přistoupili k magistru hokejového umění Vaškovi Podskalskému, poklekli na pravé koleno, a Vašek každého pasoval do vyšší kategorie.

Cena Masterchef putovala k Jonášovi Lupačovi za svůj citrónový dort.

Jakmile oficiality skončily, rozjela se pořádná show! Soutěžilo se, jedlo, pilo i tancovalo a to až do pozdních hodin. Více ve fotogalerii.

Oddíl pozemního hokeje TJ Sokol Kbely děkuje nejen hráčům za předváděné výkony, ale hlavně všem rodičům, kteří sezonu absolvují s námi na trénincích a zápasech (turnajích) a maximálně nás podporují.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00