Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Den her alias Holádkův trojboj bez Holádka

Tradiční veteránský turnaj Balounův memoriál, který se každým rokem hraje koncem června, se letos kvůli kolizi finále veteránské ligy neuskutečnil. Oddíl to vnímá s hořkým smutkem v srdci, protože se na tento tradiční turnaj těšilo mnoho fanoušků, kteří veteránskou ligu nehrají , ale museli jsme je odmítnout. Doufáme, že příští rok bude ze strany pořadatelů veteránské ligy mnohem větší ochota vyjít vstříc.

Nicméně v plánu byl turnaj, a vzhledem k tomu, že jsme letos nestihli uspořádat rovněž každoroční Holadkův trojboj (třetím rokem bez Holádka), který se vždy pořádal na přelomu března a dubna, rozhodli jsme se, že tradici dodržíme a skloubili jsme pohybové aktivity v jedno.

V sobotu 22. 6. se tak uskutečnil tradičně netradiční turnaj pro rodiče s dětmi. Díky špatnému počasí a dovoleným jsme dali dohromady 3 týmy a na sportovním kolbišti si to mohli rozdat to ve třech disciplínách: hokeji , fotbalu a netradiční vybíjené.

Výkony byly heroické! Vítězný tým, pod vedením Petra Kazílka, si odnesl putovní pohár a děti sladkosti a zmrzliny. Po skončení turnaje se nikomu domů nechtělo a tak se odehrál ještě jeden mistrovský turnaj v petanque, ve kterém vyhrál růžový tým pod vedením Jirky Kači Kačmaříka.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00