Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Starší žákyně prošly křestem ohněm

Nikdo nechce prohrát. Každý nastupuje do zápasu, který začíná 0:0 a vždy je šance. Tentokrát moc nadějí nový tým starších žákyň (který se buduje v podstatě od nuly) proti silné a zkušené Slávii Praha neměl.

Starší žákyně jsou pro novou sezónu spojené s hráčkami mladších žákyň Hradce Králové a dvěma staršími žákyněmi z Jičína. Tým je nejmladší v lize s minimem zkušeností, protože ostatní týmy mají ve svých řadách hned několik hráčů, které kroutí kategorii už druhým rokem a zkušeností mají na rozdávání. Toto holkám opakujeme a chceme, aby si plnili pouze dosažitelné cíle, které jim nepřinesou tolik velké frustrace, jako byla dnes porážka 0:25.

Za rok, za dva bude situace opačná, ale tentokrát si holky prošly tvrdým křestem ohněm. Já ve všem hledám pozitiva a ta jsou hlavně ve skutečnosti, že jsme se dnes neviděli poprvé, ale absolvovali jsme jeden společný trénink a čtyři přípravné patnáctiminutové zápasy, takže všechny zúčastněné oddíly udělaly maximum.

Další pozitivním faktem je, že jsme do zápasu šly od začátku do konce a ačkoliv ke konci byla u holek vidět psychická únava, celých 60 minut se snažily. A sbíraly zkušenosti. To je na velkém hřišti to nejdůležitější. Nechali jsme střídat všechny, snažili jsme se o pravidelnost, ale některé posty, zejména obrana odehrála nejvíc, už ke konci šly na krev.

Pochopitelně, že lze nalézt i negativa a to největší je přechod do útoku. Dostaneme míček do záložní řady, ale k útočníkovi už ne. Víme tedy, na čem pracovat…

Fotografie jsou z hokejové galerie Hradce Králové od Radky Vlachové.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00