Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

První zápasy starších žáků vítězné

V sobotu 7. září 2019 se v základní části soutěže starších žáků utkal Kbelský tým posílený hráči z Olomouce s HC Hostivaří a TJ Mnichovicemi. Hrálo se v Mnichovicích a po odehrání základních skupin se vytvoří dvě skupiny nadstavby, které budou hrát buď o umístění, nebo o titul. Ač bylo sychravo, premiéra Anety Šindelářové na střídačce vyšla vítězně.

První zápas proti Hostivaří byl vyrovnanější, ale hru jsme kontrolovali a soupeř měl v podstatě jen pár šanci, které spolehlivě pokryl brankář Matyáš Lamberk. Snažili jsme se hrát po křídlech pod taktovkou Jonáše a spoustu akcí rozjel i Jirka Černava. Oproti přípravným zápasům kluci spolu více mluvili a snažili se nepouštět soupeře do kruhu. Vítězství 3:0Těžko někoho nepochválit, chyb jsme nedělali mnoho. Chtělo by to jen více využívat celou šířku hřiště a kombinovat, většinu akci jsme táhli přes pravou stranu, levé křídlo a záloha operovala v podstatě na půlce.

Ve druhém zápase proti nám nastoupilo Mnichovický B tým, který je doplněný mladšími žáky, kteří byli sice šikovní, ale věkový a výkonnostní/silový a rychlostní rozdíl byl markantní. I proto jsme častěji střídali a zaměřili se na práci v soupeřově kruhu, aby zakončení nebylo příliš hektické, ale s chladnou hlavou a abychom neustále byli připravení s hokejkou u země dát branku. Výhra 11:0 odpovídá výkonnostnímu rozdílu mezi oběma týmy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00