Turnaj přípravek U10 na Slavii

Pražská Slávia pořádala v neděli 6. října na svém hřišti v Praze Edenu turnaj přípravek kategorie U10, kterého se zúčastnily tři týmy pořádající Slávie, dva týmů Hradecké Slávie, jednoho z Presidenta a našich dvou Kbelských týmů.

Tým A (2009): Tomáš Weitritt, Robert Čermák, Bětka Kazílková, Bára Večeřová, Štěpán Večeřa, Etela Kučerová, Jakub Beneš, Lukáš Brunner, Vojta Matušů

Tým B (2010-12): Bětka Bělohlávková, Dominik Lauer, Báša Lauer, Tea Kučerová, Majda Matušů, Vítek Čermák a Miky Felt.

Áčko se po rozpačitém začátku, kdy prohrál s hradeckou Slavií, dostal do svého obvyklého tempa a postoupil z druhého místa do bojů o medaile. V Boji o finále porazili President a ve finále narazil na nejlepší družstvo pořádající Slavie. Tentokrát jsme však nezopakovali výkon z Pragovky, kdy jsme Slávii porazili, ale prohráli jsme výsledkem …….. už ani nevím… Letos poprvé vedli A tým trenérky Lucka Hurychová a Denisa Bártová a vůbec si nevedli špatně.

Chyběla kapitánka Kája Rebcová, která sice přijela, ale jen pomohla Béčku v jednom zápase, kdy jsme už už sahali po výhře, ale nakonec byl šťastnější Slávie, která nás porazila až na nájezdy. „Béčko“ získává zkušenosti a je to lepší a lepší.

Takže Áčko druhé a Béčko 5-8.

Počasí nám přálo.

Za trenérský tým Petr Bárta

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..